Avenīte

Vienīgais Latvijā veidotais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma MEITENĒM. Testi un spēles, izklaides un rotaļlietas, zvaigznes un modītes, māksla un radošums, skolas lietas un izgudrojumi, uzdevumi un konkursi - žurnāls kā pārsteigums no pirmās līdz pēdējai lappusei. Labs palīgs gan mazās dāmas lasītprasmes veicināšanai, gan izklaidei un atpūtai.

Žurnāls iznāk katru mēnesi.Vienmēr pievienota dāvaniņa!

ABONĒT

Anda Spriņģe

2020. gada rudens aveņu ražas laikā "Avenīte" sastapās ar žurnālisti Andu Spriņģi. Satikšanās izvērtās par skaistu draudzību un ražīgu sadarbību. Ilgus gadus rakstījusi par mākslu, kultūru un dizainu lielām dāmām žurnālā "Pastaiga", tagad Anda rada, raksta, prāto, spēlējas un pucējas arī kopā ar mazajām dāmām – "Avenītes" lasītājām. Jo zināt un darīt kāro meitenīti, kāda ir "Avenītes" lasītāja un kāda reiz bijusi viņa pati, Anda nekad nav aizmirsusi. To nebūtu ļāvušas arī abas meitas un pašas kaislība uz bērnu grāmatām.

Ja vēlies pasniegt abonementu kā dāvanu, varam nosūtīt uz Tavu epastu šādu izdrukājamu kartītiPiesakies[email protected].

 
 
 

 


0
 .