Iedvesmas Dienasgrāmata

Žurnāls kā slepenā dienasgrāmata 10-15 gadus jaunām meitenēm sevis iepazīšanai sarežģītajā pusaudžu vecumā. Iespēja uz mirkli apturēt informācijas lavīnu un noskaidrot visu par svarīgāko cilvēku pasaulē – sevi. Neparasti uzdevumi, jautājumi, psiholoģiskie testi, prāta mīklas, emociju labirinti un talantu noteicēji palīdzēs ieraudzīt savu patieso ES, rosinās vērtēt savu un citu cilvēku rīcību, saprast, pieņemt un piedot – meklēt savu īpašo vietu šajā pasaulē. 

Žurnāls iznāk reizi trijos mēnešos (4 reizes gadā).

Vienmēr pievienota dāvaniņa!

 Abonēt

Māra Lazdāne-Avota bērnu žurnālu lauciņā darbojas kopš 2001. gada. 15 gadus bijusi meiteņu žurnāla "Avene" redaktore, tagad veido izdevumu "Iedvesmas Dienasgrāmata" un vada visu  Iddea žurnālu izdošanas procesu un izjūt savu darbu kā misiju. "Man patīk strādāt bērniem," saka Māra, kura pati ir trīs bērnu mamma, "bērni ir  godīgi un īsti. Te nevienu nepiemānīsi ar stilīgu iepakojumu - ja žurnāls nebūs interesants, bērns to nelasīs. Ielieku žurnāla tapšanā  visu savu labo un slikto pieredzi, savas emocijas un zināšanas, vēlos, lai Dienasgrāmata tiešām būtu lasītājas klusais draugs un neuzbāzīgs padomdevējs. Priecājos, kad laiku pa laikam piezvana kāda mamma un saka - palasīju meitas žurnālu un domāju - kāpēc neizdodat tādu pieaugušām "meitenēm"? Man bija tik interesanti... Ir liels gandarījums saņemt vēstules ar labiem vārdiem no lasītājiem un viņu vecākiem.". 

Ja vēlies pasniegt abonementu kā dāvanu, varam nosūtīt uz Tavu epastu šādu izdrukājamu kartīti. Piesakies: [email protected].

 

0
 .