Ucipuci

Jauns žurnāls pašiem mazākajiem!

Enerģiskā rotaļu pūcīte Ucipuci ir izkāpusi no grāmatas! Nu viņa ir gatava  spēlēties un mācīties kopā ar bērniem pati savā žurnālā!  Žurnāls iznāks katru mēnesi. Vienmēr kopā ar darbošanās uzlīmēm un citiem jaukiem pārsteigumiem!  

Līdz 25. novembrim pasūti 1. numuru par IEPAZĪŠANĀS CENU 1,95  eiro un saņem decembra žurnālu pastkastītē jau novembra beigās.

ABONĒT

 Ucipuci mamma Zane Zusta ar dēlu Patriku


UCIPUCI stāsts

Rakstniece Zane Zusta grāmatu par rotaļu pūcīti Ucipuci radīja 2015.gadā un kopš tā laika mīlīgais pūčuks iekarojis daudzas lasītāju sirdis gan Latvijā, gan ārpus tās.

Pirmā grāmata "Ucipuci meklē mājas" tika nominetā skaistāko grāmatu konkursā "Zelta Ābele" un ir izdota Ķīnā, Lietuvā un Maķedonijā. Grāmatai dāvānā nāk īsts leļļu teātris ar lellītēm un visiem grāmatas tēliem, mājas lapā www.ucipuci.lv pieejama Ucipuci audioludziņa, ko ierunājušas Latvijas Radio leģendas Sandra Glāzupa un Gunārs Jākobsons, kā arī Ucipuci dziesma, ko radījis un kopā ar meitu Emīliju iedziedājis grupas "The Sound Poets" solists Jānis Aišpurs. 

2019. gada nogalē Ucipuci kāpa arī uz īstas skatuves Liepājas leļļu teātrī, režisora Ģirta Šoļa režijā un turpina priecēt bērnus jaunā formātā.

Savukārt 2017.gadā tika izdota grāmata "Ucipuci domā ārpus kastes", kas tika nominēta Latvijas Literatūras gada balvai un prestižajai Jāņa Baltvilka balvai, un lasītājus priecē arī Lietuvā un Maķedonijā. Šīs grāmatas pievienotā vērtība ir Ucipuci lellīte, ko var noņemt no vāka, bet abas grāmatas vieno zinību sadaļa, kas bērnus māca un izglīto par izlasīto.

 

 

 


0
 .