Lielais Detektīvs

Jauns žurnāls puikām un meitenēm no 5 gadu vecuma.

Biezs - 72 lappuses! Košs - daudz attēlu, izgriežamas lietiņas, konkursi un pat komikss! Ja tev patīk atklāt noslēpumus, risināt āķīgus uzdevumus, sekot norādēm, pamanīt neparastus notikumus un meklēt paslēptas lietas, tu esi nonācis īstajā vietā! Dodamies aizraujošā misijā!

Iznāk reizi 2 mēnešos.
Vienmēr kopā ar dāvaniņu.

Abonēt


Inita Saulīte-Zandere ir vēsturniece un žurnāliste, kura 18 gadus vadījusi lielākā latviešu modes un stila žurnāla "Pastaiga" redakciju. Tagad  Initas erudīcija un aizrautība pārtop detektīvu izmeklēšanas "lietās" bērniem. Lai rosinātu bērnu interesi un zināšanas par dažādām jomām, detektīvu uzdevumi aptver visplašākās tēmas – ceļojumi, daba, vēsture, māksla, zinātne, teātris un profesijas ir tikai dažas no tām. Tēmas papildina slepenās uzziņas – neparasti fakti un izzinoša informācija. Lielais Detektīvs uzlabos pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu lasītprasmi, trenēs nestandarta domāšanu un atjautību. Lasītājiem būs daudz jādarbojas ar zīmuļiem, šķērēm un līmi, piemēram,  izmantojot detektīva rīku komplektu.

Ja vēlies pasniegt abonementu kā dāvanu, varam nosūtīt uz Tavu epastu šādu izdrukājamu kartītiPiesakies[email protected]. 0
 .