Blast galda spēle

   PIRKT

Galda spēle BLAST

Galda spēlē BLAST videospēļu pasaule pārvēršas realitāte, un tu dodies aizraujošā, pārsteigumiem pilnā cīņā pret savu pretinieku vai pretinieku komandu. Atrodoties pretī savam pretiniekam, vienīgais, kas jūs kavē no cīņas vienam pret otru, ir lauks ar noslēpumainām kastēm. Kurš būs tas, kurš pirmais tiks cauri kastu laukam, pa ceļam savācot bonusus, un uzveiks otru spēlētāju? BLAST ir kāršu spēle ar videospēļu elementiem, kurā spēlētājam ir jācenšas izcīnīt uzvaru, izmantojot stratēģiju, prātu un mazliet veiksmes.

Spēle kalpo kā labs datorspēļu aizstājējs bērniem un jauniešiem, kā arī attīsta stratēģisko domāšanu un primitīvas rēķināšanas prasmes.

Spēlējama divatā, vai arī komandās pa divi.

Spēles video pamācība : SKATĪT VIDEO

 BLAST stāsts

Spēles ideja radās 17 gadu vecam Āgenskalna Valsts Ģimnāzijas skolēnam Kārlim Avotam, strādājot pie projekta skolēnu mācību uzņēmumā (SMU). Mācību uzņēmuma darbības laikā jaunietis saprata, ka cilvēkiem tirdziņos spēle tiešām patīk un izlēma, ka ideja ir jāattīsta. Tika radītas vairākas spēles versijas, katra nākamā tika pilnveidota, mācoties no iepriekšējām. Šobrīd Kārlis studē Latvijas Universitātē un aktīvi darbojas, lai īstenotu savu vīziju - pārvērstu mācību uzņēmumu reālā biznesā. Ar Jūrmalas Jauniešu Iniciatīvu centra atbalstu tika noorganizēts pirmais jaunās spēles turnīrs, kura dalībnieki devuši ļoti pozitīvas atsauksmes par spēli.

Vairāk informācijas: [email protected]

0
 .