PIRKT

BLAST

Galda spēlē BLAST tu dodies aizraujošā, pārsteigumiem pilnā cīņā pret savu pretinieku vai pretinieku komandu. Starp jums ir lauks ar noslēpumainām kastēm. Kurš būs tas, kurš pirmais tiks cauri bīstamajam laukam un uzveiks otru spēlētāju? BLAST ir galda spēle ar populāru, atpazīstamu videospēļu taktiku, kas padara to mūsdienu tehnoloģiju paaudzes bērniem aizraujošu. Tomēr spēle notiek realitātē, nevis virtuālajā pasaulē. Spēlētājam ir jācenšas izcīnīt uzvaru, izmantojot stratēģiju, prātu un mazliet veiksmes.

Spēle kalpo kā labs datorspēļu aizstājējs bērniem, kā arī attīsta stratēģisko domāšanu un primitīvas rēķināšanas prasmes. Spēlēt var divatā vai arī divās komandās pa divi.

BLAST stāsts

Spēles ideja radās 17 gadu vecam Āgenskalna Valsts Ģimnāzijas skolēnam Kārlim Avotam, strādājot pie projekta skolēnu mācību uzņēmumā. Tika radītas vairākas spēles versijas, katra nākamā tika pilnveidota, mācoties no iepriekšējām. Šobrīd Kārlis studē Latvijas Universitātē uzņēmējdarbību un aktīvi darbojas, lai īstenotu savu vīziju - pārvērstu mācību uzņēmumu reālā biznesā. Ar Jūrmalas Jauniešu Iniciatīvu centra atbalstu tika noorganizēts pirmais jaunās spēles turnīrs, kura dalībnieki devuši ļoti pozitīvas atsauksmes par spēli, bet pats Kārlis saņēma godpilno titulu "Jūrmalas jaunietis uzņēmējdarbībā 2020".

Vairāk informācijas: [email protected]

Spēles video pamācība : SKATĪT VIDEO 

0
 .