PIFS dodas Latvijas tūrē! 

Sunītis Pifs uz Latvijas Leļļu teātra skatuves dzīvo jau 40 GADUS! Jā, tieši tik rekordgarš ir šīs leģendārās izrādes līdzšinējais mūžs, un šāda dzimšanas diena ir jāatzīmē ar vērienu!

Gatavojoties lielajām 1. oktobra svinībām tepat Rīgā, jau no septembra vidus sākas izrādes “Un atkal Pifs” rudens tūre visā Latvijā.

PIFA DZIMŠANAS DIENAS SVINĪBAS RĪGĀ 1. oktobrī - Hanzas Peronā plkst. 12.00 un 16.00 - ar radošajām darbnīcām un atrakcijām stundu pirms izrādes sākuma.

Uzzini, kurās pilsētās vēl Pifs viesosies! 👇

Pifa dzimšanas diena!


Grāmata "Ko dari? Neko!" mūsu mājaslapā par īpaši labu cenu!

Par ko stāsta jaunā grāmata? Ir pienācis vasaras brīvlaiks, un Miks turpina iekulties jautrās un dīvainās situācijās, kuras autore apraksta ar tikai viņai raksturīgo labestīgo humoru. Pretēji vecāku iedomām par “saturīgu brīvā laika izmantošanu” pats jaukākais vasaras brīvlaikā ir tas, ka var “nedarīt neko”. Tomēr, tāpat kā citi bērni, Miks brīvlaikā satiekas ar draugiem, iet uz kino, makšķerē un pavada laiku ar ģimeni, iekuļas dīvainās, muļķīgās un arī pilnīgi trakās situācijās, bet viss vienmēr beidzas labi. Turklāt grāmatas beigās atrodams mazs noslēpums, kuru atšifrēs tikai tie, kas grāmatu izlasīs. Brīvību brīvlaikā!

Ilzes Skrastiņas pirmā grāmata – “Lieliskā dzīve bez Zoom” – tika nominēta 2022. gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijai”, savukārt otrā – “Kā iet pa skolu? Normāli” – saņēma 2023. gada “Pastariņa prēmiju”. Šīs grāmatas, kuras grūti lasīt bez smaida, ir bērnu un arī vecāku jau ļoti iemīļotas, autore bieži tiek aicināta tikties ar saviem lasītājiem Latvijas bibliotēkās. Abas pirmās grāmatas jau piedzīvojušas arī atkārtotus radiolasījumus Latvijas Radio teātrī.

Pērc te!


Ucipuci septembris!

Septembris jau tūlīt pusē - vai jau paspējāt parotaļāties un pamācīties kopā ar Ucipuci pūcīti? Katrā žurnāla numurā arī konkursi ar vērtīgām balviņām! Ieskaties!


Abonē!

Brīvību brīvlaikā!

Lieliskas ziņas - tikko klajā nākusi Ilzes Skratiņas 3. grāmata par Mikiņa piedzīvojumiem - 

Vai esat no tiem sevišķi apzinīgajiem vecākiem, kam šķiet, ka vasaras brīvlaikā bērni jānodarbina “jēgpilni”, stingri saplānojot viņu nometņu, treniņu, franču valodas stundu un klavierspēles grafiku? Jums noteikti vajadzētu izlasīt tikko iznākušo Ilzes Skrastiņas trešo grāmatu par sākumskolnieka Mikiņa gaitām. Tā vēsta par jaunā cilvēka piedzīvojumiem pilno dzīvi brīvlaikā, un nosaukums ir uzvedinoši zīmīgs – “Ko dari? Neko!”.

Ilzes Skrastiņas pirmā grāmata – “Lieliskā dzīve bez Zoom” – tika nominēta 2022. gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijai”, savukārt otrā – “Kā iet pa skolu? Normāli” – saņēma 2023. gada “Pastariņa prēmiju”. Šīs grāmatas, kuras grūti lasīt bez smaida, ir bērnu un arī vecāku jau ļoti iemīļotas, autore bieži tiek aicināta tikties ar saviem lasītājiem Latvijas bibliotēkās. Abas pirmās grāmatas jau piedzīvojušas arī atkārtotus radiolasījumus Latvijas Radio teātrī.

Par ko stāsta jaunā grāmata? Ir pienācis vasaras brīvlaiks, un Miks turpina iekulties jautrās un dīvainās situācijās, kuras autore apraksta ar tikai viņai raksturīgo labestīgo humoru. Pretēji vecāku iedomām par “saturīgu brīvā laika izmantošanu” pats jaukākais vasaras brīvlaikā ir tas, ka var “nedarīt neko”. Tomēr, tāpat kā citi bērni, Miks brīvlaikā satiekas ar draugiem, iet uz kino, makšķerē un pavada laiku ar ģimeni, iekuļas dīvainās, muļķīgās un arī pilnīgi trakās situācijās, bet viss vienmēr beidzas labi. Turklāt grāmatas beigās atrodams mazs noslēpums, kuru atšifrēs tikai tie, kas grāmatu izlasīs. Brīvību brīvlaikā!Laimē 4 biļetes uz filmu “Slepenā karaļvalsts”! 

Filma "Slepenā karaļvalsts" kinoteātros būs skatāma no 15. septembra! Līdz 15. septembrim abonē jebkuru no Iddea žurnāliem - Aveni, Avenīti, Ucipuci vai Lielo Detektīvu - un laimē 4 biļetes uz šo filmu! Dalība konkursā jāpiesaka kādā no mūsu sociālajiem tīkliem - Instagram @zurnalsavene vai @iddea.zurnali ierakstos; Facebook "Iddea bērnu žurnāli" vai "Žurnāls Avene" lapas ierakstos! Pie konkursa ierakstiem komentārā jāraksta "abonēju".

Tieši tik vienkārši! Abonē žurnālu nākamajam gadam un, iespējams, dosies uz kino! 🥳

Abonē!Aizraujoša animācijas filma! 

Šī ir pirmā pilnmetrāžas filma, kuras pamatā ir visā pasaulē mīlētie Brīnummārītes un Melnā kaķa piedzīvojumi. Marinetes dzīve Parīzē izmainās līdz nepazīšanai - viņa kļūst par supervaroni vārdā Brīnummārīte! Lai savu pilsētu izglābtu no jaunā neģēļa, Brīnummārītei jāapvieno savi spēki ar Melno kaķi. Animācijas filma “Brīnummārīte un Melnais kaķis” aizraus un ieinteresēs 1 stundas 42 minūšu garumā. No sirds iesakām - noskaties!

👉Tuvākos filmas seansus meklē šeit: 

Forum Cinemas

👉Vai šeit: 

Apollo KinoIznācis jaunais "Lielā Detetīva" numurs! 

Iejūties detektīva lomā kopā ar visu ģimeni. Būs tiešām interesanti un aizraujoši! 🕵️ Žurnālā atradīsi arī konkursus - iespējams laimēt dažādas vērtīgas balviņas. Noteikumus meklē "Lielā Detektīva" lappusēs ✨ 
Septembra "Avenītes" numurs ir klāt! 🍂

Sveiciens 1. septembrī! Iznācis jaunais “Avenītes” numurs! Gatavo, raksti, risini, izzini un uzzini kopā ar "Avenīti"! Katrā žurnāla numurā dažādi konkursi ar iespēju laimēt lieliskas balvas! 


T-STUNDA Latvijas Leļļu teātrī! Lielisks piedzīvojums skolēniem!

Sagaidot jauno mācību gadu, Latvijas Leļļu teātris izsludina skolu programmu T-STUNDA, kas apvienos jau esošo un radīs jaunu satura un izglītības piedāvājumu skolas vecuma bērniem un jauniešiem. Gan izrādēs, gan citās radošās un aizraujošās aktivitātēs iepazīsim un mācīsimies izprast teātra mākslu visā tās daudzveidībā. T-STUNDA piedāvās repertuāra iepazīšanas kampaņas skolotājiem, dienas izrādes klašu apmeklējumiem, radošas tikšanās un darbnīcas ar aktieriem un citiem teātra profesionāļiem, pašu skolēnu iesaisti teātra izpētē un citas aktivitātes! 🥳 Tas pavisam noteikti būs daudzveidīgs un aizraujošs piedzīvojums!

Jau šobrīd iespējams pieteikt klašu apmeklējumus dienas izrādēm oktobrī!

❗️Kamēr projekta mājaslapa ir izstrādes stadijā, visu informāciju par T-STUNDAS notikumiem un dienas izrāžu repertuāru iespējams atrast LLT mājaslapā:

Spied šeit

"Brīnummārīte un Melnais Kaķis" - kinoteātros no 25. augusta! 

Noskaties treileri un steidz iegādāties biļetes: aizraujošā animācijas filma "Brīnummārīte un Melnais Kaķis" kinoteātros būs skatāma jau no rītdienas, 25. augusta!


Filma, kuras pamatā ir visā pasaulē mīlētie Brīnummārītes un Melnā kaķa piedzīvojumi!

No 25. augusta kinoteātros būs skatāma filma “Brīnummārīte un Melnais kaķis”! 

Filma stāsta par vienkāršu pusaugu meiteni Marineti, kuras dzīve Parīzē izmainās līdz nepazīšanai, kad viņa kļūst par supervaroni vārdā Brīnummārīte. Apveltītai ar maģiskajām radīšanas spējām, Brīnummārītei jāapvieno spēki ar savu pretmetu – Melno kaķi, lai izglābtu Parīzi no jaunā neģēļa, kas pilsētā sējis haosu. Būs interesanti! 


Noskaties treileri!“Avene” vai “Avenīte”? 💕

”Avenē” pārāk gari teksti un nopietnas tēmas? Jaunākā māsa sapņo par savu žurnālu, bet “Avenei” vēl par agru? Izmēģiniet “Avenīti”!


👉Tikai līdz 15. augustam, ievadot kodu AVENE, žurnāla “Avenīte” abonements līdz šā gada beigām ar 25% atlaidi! 💥


Spied šeit


Latvijas Leļļu teātris uzsāk 80. sezonu!

1. augustā Latvijas Leļļu teātra kolektīvs tikās 80. sezonas atklāšanas svinībās, kas šoreiz norisinājās ārpus teātra telpām. Gaidot atgriešanos vēsturiskajā ēkā 2023. gada nogalē, jaunās sezonas sākums vēl tiks aizvadīts Rīgas Latviešu biedrības namā, kur darbosies mazais spēles laukums jeb Kamīnzāle. Pirmās izrādes notika jau šajā, aizvadītajā nedēļas nogalē – “Kiosks”, “Kazlēns, kas prata skaitīt līdz 10” un “Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu”.

Jubilejas sezonas iesākumā teātrim gaidāmi vēl vieni lieli svētki – 1. oktobrī izrāde “Un atkal Pifs” svinēs savu 40. dzimšanas dienu. Par godu rekorda cienīgajam vecumam leģendārais un skatītāju beznosacījumu mīlestību ieguvušais iestudējums septembrī un oktobrī dosies Latvijas tūrē, apciemojot mazos teātra cienītājus lielākās un mazākās reģionu pilsētās.

Spied šeitIepazīsties ar "Lielo Detektīvu"!

Tikai līdz 15. augustam, ievadot kodu AVENĪTE, iegūsti 25% atlaidi žurnāla "Lielais Detektīvs" abonementam līdz gada beigām (2 numuri)! 

Nenokavē šo lielisko iespēju! "Lielais Detektīvs" ir Latvijā veidots žurnāls puikām un meitenēm vecumā no 6-11 gadiem. "Lielais Detektīvs" visai ģimenei ļaus iejusties detektīvu lomās.

Kods: AVENĪTE
Abonē!
Kas tas ir? Dažas no muzikālajām kolāžām, kas iesūtītas žurnāla "Avenīte" konkursam. Lepojamies, ka "Avenītei" ir tik radošas lasītājas!

👉Šo darbiņu autores ir: Sabīne Aņisimova, Gunita Kokaine, Natālija Rosa, Luīze Grigule, Eliza Haidere.

Lai labi skan!
Ucipuci pūcīte sveic tevi jūlija mēnesī!

Jaunais numurs ir klāt. Ucipuci - žurnāls bērniem no 3-5 gadu vecumam. 

Enerģiskā rotaļu pūcīte Ucipuci ir izkāpusi no grāmatas, TV seriāla un leļļu teātra izrādes, lai kopā ar redaktori, rakstnieci Zani Zustu spēlētos un mācītos kopā ar Tevi pati savā žurnālā.  

16 lappuses, vienmēr kopā ar uzlīmju komplektu, iznāk katru mēnesi.
Sveiciens jūlijā! Jaunais "Avenītes" numurs ir klāt! ☀️

Iznācis "Avenītes" jūlija numurs!  “Avenīte” būs labs palīgs gan lasītprasmes veicināšanai, gan izklaidei un atpūtai. Katrā numurā konkursi ar balvām.

RE RĪGA! FESTIVĀLS 2023

Šovasar laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls Re Rīga! aicina uz sālsmaizi nesen renovētajā Rīgas cirka arēnā, kur svinēsim ierašanās tēmu – atgriešanos atjaunotajās mājās, ierašanos jaunā vai jau pazīstamā zemē un ierašanos neparastā un varbūt pat neiespējamā pasaulē.

Kad: 15.–20. augustā

Kur: Rīgas cirkā (Merķeļa ielā 4) un tā apkaimē Rīgas pilsētvidē

Kam: izrādes gan ģimeņu, gan pusaudžu un pieaugušo auditorijai

Biļetes: programmā ir gan maksas, gan bezmaksas izrādes, kā arī ģimeņu un pieaugušo izrāžu abonementi

Vairāk informācijas: 
Spied šeit

Latvijas Leļļu teātrī ielauzīsies "Gangsteromīte"!

No 19. maija ar rūpīgi plānotām zādzībām Latvijas Leļļu teātrī sāks uzdarboties rakstnieka Deivida Valjama radītā Gangsteromīte, ko Latvijas bērni pazīst no tāda paša nosaukuma bērnu detektīva. Režisors Edgars Niklasons asprātīgo un sirsnīgo stāstu ar britu dramaturga Lūka Džozefa Velša palīdzību pārvērtis kroņa nozagšanā ar pakaļdzīšanos un atzīšanos divos cēlienos, kurā aicināti piedalīties skatītāji no 6 gadu vecuma. Šis būs trešais un pēdējais šīs sezonas Lielās zāles iestudējums, kas skatītājus ievedīs muzikālā un piedzīvojumu pilnā izrādē, kurā galvenie tēli tiek izspēlēti ar košām, komiskām cilvēka auguma lellēm un kopā ar poētisko pilsētvidi veido emocionāli krāšņu un piepildītu skatuves ainavu. 

Vienpadsmit gadīgais Bens nevar ciest nedēļas nogales, kad jāpaliek pie Omītes. Večiņai ir biezas brilles, liekie zobi un viņa ir kā traka pēc dažnedažādiem kāpostu ēdieniem. Zēns labprātāk gribētu sēdēt mājāsun rakāties Tēta instrumentu kastē vai lasīt savu mīļāko iknedēļas žurnālu “Santehniķu Nedēļa”, bet ne šoreiz. Ciemojoties pie Omītes, viss rit savu gaitu, līdz Bens nejauši uzduras apslēptām dārglietām. Vaitās pieder Omītei? Un, ja tā, tad kāpēc viņa dzīvo tik pieticīgi? Ja nu dārglietas ir zagtas? Bens apņema satklāt noslēpumu, nenojauzdams, ka nokļūs satriecošā piedzīvojumā, kas viņa domas par Omīti mainīs uz visiem laikiem. Tas, ka kāds ir vecs, nenozīmē, ka viņa dzīve ir garlaicīga. Tieši otrādi – atverot savu sirdi vecāku ļaužu stāstiem, var ieraudzīt, cik tie ir aizraujoši un brīnumu pilni.

Izrāde "Skeleta Juhana gaitas" 

Tēte un māmuks dzīvo laukos, meža mājās. Kādu dienu tēte mājās pārved skeletu, kurš ir devies pensijā. Skelets, kas nekad nav piederējis cilvēkam, bet bijis plastmasas mācību līdzeklis anatomijas stundām, ir noguris, nobružāts un pensionējies, tas nonāk aprūpē pie māmuka un tētes mājās, kur abi ir nodzīvojuši visu mūžu. Skelets iegūst vārdu Juhans un sāk piedalīties tētes un māmuka ikdienas dzīvē, ienesot tajā gan pārpratumus un jautrību, gan daudz sirsnības, un palīdz atrisināt tētes un māmuka savstarpējās attiecības.

Biļetes uz izrādi iegādājies te: 
Biļetes

Pinokio Latvijas Nacionālajā teātrī!

Vai zināji, ka Latvijas Nacionālajā teātrī iespējams noskatīties izrādi "Pinokio piedzīvojumi"? 

Klasiskais stāsts par galdnieku, kas no koka pagales izgrebj lelli, tāpat vien – iedvesmots un iztēlē redzēdams koka pagalē cilvēka kontūras. Puika atdzīvojas, tiek pie vārda Pinokio un dodas pasaulē, kur ierauga, cik dzīve ir raiba. Kamēr pasaulē būs cilvēki, kas malkas šķilā spēs saskatīt dzīvu radību, tikmēr pastāvēs arī teātris, kas darbojas ar tiem pašiem instrumentiem – iztēli, sirdi un mazliet matērijas.

👉Tuvākie izrādes datumi: 26. marts, 31. marts, 13.aprīlis, 22. aprīlis.

www.teatris.lv

Jaunums "Leļļu teātrī" - Divi mazi mežonēni!

Sems ar Jenu beidzot īsteno ilgi loloto sapni un uzsāk dzīvi mežā kā indiāņi. Tas ir milzīgs solis abu zēnu dzīvē, jo dzīve mežā nav no tām vieglākajām, mazie indiāņi kļūst par mežonēniem līdz viņiem pievienojas Gaja. Trijatā viņi sāk iepazīt meža pasaules burvību, dodoties medībās, vērojot dzīvniekus, putnus un citus meža iemītniekus, kuri slēpjas no cilvēkiem. Piedzīvojumi un pārbaudījumi satuvina trijotni atļaujot viņiem piepildīt savus sapņus un atklāt dabas skaisto varenību.

👉Izrāde "Divi mazi mežonēni" skatāma no 17. marta!
Biļetes

Sveiciens pavasara pirmajā mēnesī! Klāt arī jaunie numuri! ☀️

Ucipuci 


Avenīte


Lielais Detektīvs


Latvijas Leļļu teātrī sākas pirmizrāžu maratons!

Latvijas Leļļu teātris līdz sezonas beigām skatītāju vērtējumam nodos 7 jaunas izrādes, no kurām pirmā publiku sasniegs jau 17. februārī! Pavasara pirmizrāžu maratonu teātris uzsāk ar iestudējumu “Vafeļu sirdis. Misija – tētis” pēc Marijas Parras stāsta motīviem, savukārt martā, aprīlī un maijā gaidāmas katrā pa divām pirmizrādēm. Repertuāra papildinājums paredzēts gan pirmsskolas un skolas vecuma, gan pieaugušo auditorijai.

👉Biļetes iegādājamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs. Vairāk informācijas teātra mājaslapā www.lelluteatris.lv.


Jaunā "Avene" ir klāt!

Ir iznācis "Avenes" februāra/marta numurs!

🔹Tajā atradīsi rakstu par aktuālā seriāla "Wednesday" galvenās lomas atveidotāju - aktrisi Džennu Ortegu.

🔹Mūziķis Chris Noah stāsta par saviem sapņiem, mērķiem un to, kā ir darboties mūzikas nozarē.

🔹TikTokere Undixone dalās ieteikumos un atminas smieklīgākos notikumus satura veidošanas karjerā.

🔹Uzzini, kāda skola tev ir vispiemērotākā!

Šos un citus interesantus rakstus atradīsi "Avenes" februāra numurā!

"Ucipuci" februāris!

Klāt jauns mēnesis, klāt arī jaunais "Ucipuci" numurs! Domāsim, krāsosim un līmēsim kopā! 

👉"Ucipuci" iznāk KATRU mēnesi!

👉Ja vēl neesi paspējis abonēt sava bērniņa mīļāko žurnālu - to var izdarīt šeit:


Abonē te!Katrā "Ucipuci" numurā interesanti uzdevumi! ✨

Neliels ieskats žurnāla janvāra numurā - skaitām, krāsojam, spēlējamies!


Pirmā "Avene" - februārī!

Vēlamies atgādināt, ka gada pirmā "Avene" iznāks februārī! ✨

👉Šogad žurnālu savā pastkastītē un veikalos atradīsi katru otro mēnesi! 


Abonē šeit!

Klāt janvāra "Lielais Detektīvs"! 

Vēro, domā, atrisini - jaunais numurs ir ieradies! Ja vēl neesi abonējis "Lielo Detektīvu" šim gadam, to joprojām ir iespējams izdarīt! 🎁


Abonē šeit!

Avenes "Laimīgā nometne" 2023!

Jā - arī nākamgad notiks Avenes "Laimīgā nometne"! Tā būs jau 15. "Laimīgā nometne" sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9-17 gadus vecām meitenēm.

Draudzība, daba, sevis izziņa, silta atmosfēra un veicinoši izaicinājumi. Tas viss, lai vairāk atklātu un paustu sevi, veidotu draudzīgas saites un radītu skaistas atmiņas. Nometnes mērķis ir veicināt sevis izpratni un tādējādi arī harmoniskāku mijiedarbību ar apkārtējiem cilvēkiem, kā arī iespējas atklāt un realizēt savu potenciālu. Nometnes vērtības ir atbildība un ilgtspēja, kas izpaužas mazos soļos - vērīgumā pret apkārtējo telpu, vidi, savām vajadzībām un robežām mijiedarbībā ar cilvēkiem.


Vairāk informācijas!

"Ucipuci" redaktore iegūst AKKA/LAA Autortiesību bezgalības balvu!

Lepojamies ar mūsu žurnāla "Ucipuci" redaktori Zani Zustu! Apsveicam ar balvas iegūšanu! ✨

Kļūsti par "Avenes" zvaigzni!

Iespēja kļūt par "Avenes" zvaigzni, eksperti vai līdzautori! Veidosim žurnālu kopā! 💕 Ar pirmajām lasītājām, kuras savus pieteikumus jau ir iesūtījušas, esam sazinājušies - šobrīd top raksti gada pirmajam žurnāla numuram. Jauks bonuss - tām meitenēm, kuras pieteiksies līdz 15. decembrim, būs iespēja tikt pie superīgām dāvaniņām! 

Spied šeit

Sveiciens decembrī! Klāt arī gada pēdējie numuri! 

Decembra "Avenīte", "Avene", "Lielais Detektīvs" un "Ucipuci" ir klāt! Iegādājies jaunos numurus, kā arī abonē žurnālus nākamajam gadam, lai 2023. gadu varam pavadīt kopā - aizraujoši, izzinoši un interesanti! 


Abonē te!


Ziemas kapsulā!

Lai nebūtu tā, ka ir ļoti daudz drēbju, bet vienmēr ir sajūta “man nav, ko vilkt”, mēģini izveidot ziemas kapsulas garderobi. Piemēram, iegādājies džemperus neitrālos, vienkrāsainos toņos ✨ Iztēlojies – bēšas krāsas džemperi tu varēsi vilkt kopā gan ar zilām, gan melnām džinsa biksēm. Tāpat arī ar savām jau esošajām dažādu krāsu auduma biksēm, mini svārkiem, garajiem svārkiem, pat vilkt pa virsu dažādām kleitām. Un tad reizi pa reizei savu garderobi vari papildināt ar kaut ko ne tik klasisku un vienkāršu. Galvenais, lai ir šī bāze!

👉Uzzini vairāk un iedvesmojies - jaunākajā “Iedvesmas Dienasgramatā” atradīsi vērtīgus stila padomus!

👉Nākamajā gadā “Iedvesmas Dienasgrāmata” un “Avene” iznāks vienos vākos! 
Spied šeit

Ķer ciet - lielās Ziemassvētku atlaides!

Svētki tuvojas, sākam domāt par sirsnīgām un vērtīgām davaniņām! Šobrīd darbošanās grāmatiņām lieliska cena - tikai 6 eiro (iepriekš 10 eiro) !!! Ķer ciet, kamēr ir! 


Pērc te!

Valsts svētku noskaņās

Sveiciens Latvijas valsts svētku nedēļā! Paskat, kā 18. novembri atzīmē “Avenītes” lasītājas - ar skaistu, košu, krāsainu salūtu, kas liecina par priecīgiem svētkiem. Lai mums visiem piepildīta un patriotiska nedēļas nogale kopā ar mīļajiem! Lai brīnišķīga mūsu Latvijas dzimšanas diena! 🇱🇻

UCIPUCI novembris! 

Gada pirmspēdējais "Ucipuci" numurs ir klāt! Lai arī nākamais gads kopā ar enerģisko rotaļu pūcīti ir izzinošs un interesants, abonē žurnālu 2023. gadam jau tagad!

Spied šeitJauna, lieliska cena darbošanās grāmatiņām

Pirmssvētku fantastiskās atlaides - grāmatiņam "Ucipuci raksta vēstules" un "Pazudušais gredzens" cena tikai 6 EUR un abas kopā - vēl lētāk! Ķer ciet, kamēr ir!

ŠEIT

Klāt jaunā "Avenīte" un foršas dāvaniņas!

Līdz Ziemassvētkiem vēl nedaudz jāpaciešas, taču novembra "Avenīte" gan nāk kā īsts svētku priekšvēstnesis: šoreiz ar veselām divām dāvaniņām: piespraudīti un fliterīšu komplektu mirdzošai svētku gaidīšanai!

Agrās abonēšanas atlaides - līdz 31. oktobrim 

Vēl tikai šomēnes abonē sava bērna mīļāko žurnālu nākamajam gadam ar atlaidi.

 
abonēt

Draudzēsimies Instagram un Facebook? 

Konkursi, jaunumi, informācija par visiem "Iddea" žurnāliem - šo visu un vēl vairāk atradīsi mūsu "Instagram" un "Facebook" lapās! Nāc un piesko - draudzēsimies arī sociālajos tīklos! 

  • Instagram - @iddea.zurnali
  • Facebook - Iddea bērnu žurnāli

Uz teātri kopā ar klasesbiedriem!

No 2022. gada oktobra Latvijas Leļļu teātris uzsācis jaunu programmu klasesbiedru grupām, kas ļauj populārākās skolēniem domātās izrādes apmeklēt par izdevīgāku cenu. Piesakot 10 klasesbiedru grupu, iegūstiet 30-40% atlaidi katrai biļetei – par vienu biļeti maksājot 10.00 EUR.

Vairāk informācijas mājaslapā www.lelluteatris.lv

Lielais Detektīvs svin dzimšanas dienu!

"Lielais Detektīvs" svin dzimšanas dienu!

Žurnāla "Lielais Detektīvs" pirmais numurs iznāca novembrī, pirms diviem gadiem. Svinam! 


UCIPUCI - žurnāls mazajiem lasītājiem 3+

Ucipuci pūcīte katru mēnesi ir gatava spēlēties un mācīties kopā ar tevi! Žurnāls, kurā atradīsiet interesantas un izzinošas spēles, uzdevumus. 

Ucipuci vienmēr līdzi nāk uzlīmju komplektiņš! Lai radoša darbošanās!

Abonē “UCIPUCI” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 30 eiro!


"Lielais Detektīvs" - zinātkāriem un aizrautīgiem bērniem!

"Lielais Detektīvs" ir žurnāls aizrautīgiem bērniem vecumā no 5-10 gadiem. Tādiem, kuriem patīk izzināt noslēpumus, sekot norādēm, pētīt, šifrēt, minēt mīklas, risināt āķīgus uzdevumus un radoši darboties. Visa ģimene kopā var iejusties izmeklētāju lomās - interesanti būs gan mazajiem ķipariem, gan arī tētim un mammai: risināmās Lietas ir dažādās grūtības pakāpēs. "Lielajam detektīvam" tiek pievienoti arī dažādi detektīvu rīki: uzlīmes, šifri, lupas.

Žurnāls iznāk KATRU mēnesi!

Abonē “Lielo Detektīvu” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 19 eiro!


IEPRIECINI SAVA UZŅE'MUMA DARBINIEKU BĒRNUS!

Gribētos svētkos iepriecināt sava uzņēmuma darbinieku bērnus, bet daudzi vecāki iebilst pret kārtējo saldumu dāvināšanu. Kā būtu ar bērnu žurnāla abonementu 2023. gadam?

No 25 Latvijā nopērkamiem bērnu žurnāliem latviešu valodā tikai trešā daļa tiek veidoti Latvijā un piedāvā oriģinālu saturu, stāstot par Latvijas dabu, notikumiem un cilvēkiem. Mūsu žurnālus veido tādas personības kā rakstniece Zane Zusta un kultūras žurnāliste Anda Spriņģe. Žurnāli ir saturīgi, bet vienlaikus izklaidējoši un interaktīvi. Saikne ar savu valodu un kultūru veidojas bērnībā. Jūs varat uzdāvināt bērniem iespēju to stiprināt visa gada garumā.

Pēc iepriekšējā gada pieredzes, kad vairāki uzņēmumi īsi pirms Ziemassvētkiem mūs uzrunāja ar jautājumu, kā varētu abonēt savu darbinieku bērniem mūsu žurnālus, šogad esam laikus sagatavojuši piedāvājumu.  Tas ir tiešām vienkārši:

  • Apskatiet piedāvājumu un izvēlieties žurnālus
  •  Atsūtiet bērnu vārdus un žurnālu piegādes adreses
  • Apmaksājiet pasūtījumu līdz 30. novembrim
  • Saņemiet skaistas abonentu kartītes, ko varēsiet noformēt kā dāvanu katram bērnam

*Izdarot izvēli līdz 15. novembrim visiem abonementiem -15% atlaide.

Piedalies "Instagram" konkursā!

Mūsu instagram kontā @iddea.zurnali šobrīd norisinās lielisks konkurss - četri laimīgie tiks pie kāda no "Iddea" žurnālu abonementiem pēc savas izvēles 2023. gada pirmajam pusgadam! Laimē "Avenes", "Avenītes" "Lielā Detektīva" vai "UCIPUCI" abonementu! 

Konkursa noteikumus meklē pie konkursa ieraksta @iddea.zurnali kontā vai "Facebook" lapā "Iddea bērnu žurnāli". Lai izdodas!

Nākamo gadu pavadi kopā ar "Avenīti"!

Radoši uzdevumi, testi, noderīgi padomi, interesanti rakstiņi, spēles, attiecības ar draugiem, ģimeni, dažādas spēles, stila knifiņi - tas viss un vēl vairāk atrodams katrā “Avenītes” numurā! Tas ir žurnāls, kas paredzēts jaunākā skolas vecuma meitenēm: par visu, kas dzīvē svarīgs. Tāpat “Avenīte” būs lielisks palīgs arī lasītprasmes veicināšanai - gan izklaidējoši, gan izglītojoši.

“Avenīte” iznāk KATRU mēnesi!

Abonē žurnālu nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 29 eiro!

Oktobra "Avene" ir klāt!

Uzzini, no kā baidās dziedātājs Harijs Stails! 

Ko varam sagaidīt no oktobra? Dažādi forši pasākumi un notikumi!

Helovīna meikapa idejas spocīgiem svētkiem!

Kā izdzīvot skolā?

Dažādi testi, uzdevumi, interesanti raksti - tas viss un vēl vairāk jaunajā "Avenē"!

Pirkumu grozs