"Ucipuci" redaktore iegūst AKKA/LAA Autortiesību bezgalības balvu!

Lepojamies ar mūsu žurnāla "Ucipuci" redaktori Zani Zustu! Apsveicam ar balvas iegūšanu! ✨

Kļūsti par "Avenes" zvaigzni!

Iespēja kļūt par "Avenes" zvaigzni, eksperti vai līdzautori! Veidosim žurnālu kopā! 💕 Ar pirmajām lasītājām, kuras savus pieteikumus jau ir iesūtījušas, esam sazinājušies - šobrīd top raksti gada pirmajam žurnāla numuram. Jauks bonuss - tām meitenēm, kuras pieteiksies līdz 15. decembrim, būs iespēja tikt pie superīgām dāvaniņām! 

Spied šeit

Skaties teātri savā viesistabā!

Latvijas Leļļu teātra repertuārā no 1. decembra līdz pat janvāra beigām atgriežas vairākas digitālās izrādes, ko iespējams noskatīties Dīvānzālē – virtuālajā teātra telpā, kas pieejama no jebkuras viesistabas! Vai nav forši?

Dīvānzāles repertuārā iekļauti 4 iestudējumi – M. Stārastes “Ziemas pasaka”, H. K. Andersena “Sniega karaliene” , M. Stārastes “Ziemassvētku prieks” un pēc latviešu tautas pasakām veidotā izrāde “Vecmāmiņas pasakas”. Ģimenes biļete uz izrāžu digitālajām versijām iegādājama par 15.00 EUR, un pieejas kods pēc aktivizēšanas izmantojams 72h laikā neierobežotu reižu skaitu. Biļetes iegādājamas un skatāmas vietnē www.bilesuparadize.lv no 1. decembra – 31. janvārim.

Sveiciens decembrī! Klāt arī gada pēdējie numuri! 

Decembra "Avenīte", "Avene", "Lielais Detektīvs" un "Ucipuci" ir klāt! Iegādājies jaunos numurus, kā arī abonē žurnālus nākamajam gadam, lai 2023. gadu varam pavadīt kopā - aizraujoši, izzinoši un interesanti! 


Abonē te!


Pēdējie 45 eksemplāri par 10 eiro ar piegādi!

Vai pamanījāt, ka Bērnu žūrijai nominētajai Ilzes Skrastiņas grāmatai
"Lieliskā dzīve bez Zoom" oktobrī iznāca turpinājums? Grāmatā "Kā iet pa
skolu? Normāli"? Mikiņš ir paaudzies, bet skolas dzīve arvien vēl
pārbaudījumu pilns ceļš  - lasi un smejies.
Varbūt arī nepaspējāt, jo grāmata tiek izpirkta ļoti ātri. Tāpēc izlēmām
padot ziņu saviem uzticamajiem lasītājiem, ka redakcijā palikuši pēdējie
45 eksemplāri, ko pārdodam ar īpašu atlaidi - cenā iekļauta piegāde ar
OMNIVA!


Spied šeit

UCIPUCI meklē sapņus - 11. decembrī!

Izstiepies vai saraujies – ja Ucipuci ir pazaudējusi spēju sapņot, tad mazie skatītāji ar pūcītes draugu Krišu priekšgalā to tā vis neatstās! Nebijusi iespēja lieliem un maziem satikt iemīļotos Zanes Zustas grāmatas varoņus klātienē, lai kopā ar neparasto komandu dotos aizraujošā, interaktīvā un izzinošā ceļojumā izrādē "Ucipuci meklē sapņus”. Kā jau ierasts – lidojums, brīnīšanās, atklājumi, jauni izteicieni un mirdzošas acis bērniem garantētas.
Ceļojuma ilgums – 40 minūtes.


Biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma.  Biļete bērnam tiek iegādāta izrādes apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī. www.bilesuparadize.lv

Pasākuma informācija!Ziemas kapsulā!

Lai nebūtu tā, ka ir ļoti daudz drēbju, bet vienmēr ir sajūta “man nav, ko vilkt”, mēģini izveidot ziemas kapsulas garderobi. Piemēram, iegādājies džemperus neitrālos, vienkrāsainos toņos ✨ Iztēlojies – bēšas krāsas džemperi tu varēsi vilkt kopā gan ar zilām, gan melnām džinsa biksēm. Tāpat arī ar savām jau esošajām dažādu krāsu auduma biksēm, mini svārkiem, garajiem svārkiem, pat vilkt pa virsu dažādām kleitām. Un tad reizi pa reizei savu garderobi vari papildināt ar kaut ko ne tik klasisku un vienkāršu. Galvenais, lai ir šī bāze!

👉Uzzini vairāk un iedvesmojies - jaunākajā “Iedvesmas Dienasgramatā” atradīsi vērtīgus stila padomus!

👉Nākamajā gadā “Iedvesmas Dienasgrāmata” un “Avene” iznāks vienos vākos! 
Spied šeit

Melnā piektdiena - lētāk un izdevīgāk!

Lieliskas melnās piektdienas atlaides visiem "Iddea" žurnāliem un grāmatām! 

  • Žurnālu abonementiem 10% atlaide!
  • Grāmatām līdz pat 40% atlaide!

Akcija spēkā no 25.11. pusnakts līdz pusnaktij!


Spied šeit

Ķer ciet - lielās Ziemassvētku atlaides!

Svētki tuvojas, sākam domāt par sirsnīgām un vērtīgām davaniņām! Šobrīd darbošanās grāmatiņām lieliska cena - tikai 6 eiro (iepriekš 10 eiro) !!! Ķer ciet, kamēr ir! 


Pērc te!

Konkurss "Iddea" un "Avenes" Instagramā! 

"Instagram" kontos @zurnalsavene un @iddea.zurnali šobrīd norisinās lielisks konkurss ar iespēju laimēt "Iddea" žurnālu abonementus nākamajam pusgadam, kā arī burvīgas papildus balviņas: puzles un grāmatu! Konkurss norisināsies līdz 1. decembrim, tāpēc pasteidzies un nepalaid to garām! 

Valsts svētku noskaņās

Sveiciens Latvijas valsts svētku nedēļā! Paskat, kā 18. novembri atzīmē “Avenītes” lasītājas - ar skaistu, košu, krāsainu salūtu, kas liecina par priecīgiem svētkiem. Lai mums visiem piepildīta un patriotiska nedēļas nogale kopā ar mīļajiem! Lai brīnišķīga mūsu Latvijas dzimšanas diena! 🇱🇻

UCIPUCI novembris! 

Gada pirmspēdējais "Ucipuci" numurs ir klāt! Lai arī nākamais gads kopā ar enerģisko rotaļu pūcīti ir izzinošs un interesants, abonē žurnālu 2023. gadam jau tagad!

Spied šeitJauna, lieliska cena darbošanās grāmatiņām

Pirmssvētku fantastiskās atlaides - grāmatiņam "Ucipuci raksta vēstules" un "Pazudušais gredzens" cena tikai 6 EUR un abas kopā - vēl lētāk! Ķer ciet, kamēr ir!

ŠEIT

Klāt jaunā "Avenīte" un foršas dāvaniņas!

Līdz Ziemassvētkiem vēl nedaudz jāpaciešas, taču novembra "Avenīte" gan nāk kā īsts svētku priekšvēstnesis: šoreiz ar veselām divām dāvaniņām: piespraudīti un fliterīšu komplektu mirdzošai svētku gaidīšanai!

Agrās abonēšanas atlaides - līdz 31. oktobrim 

Vēl tikai šomēnes abonē sava bērna mīļāko žurnālu nākamajam gadam ar atlaidi.

 
abonēt

Draudzēsimies Instagram un Facebook? 

Konkursi, jaunumi, informācija par visiem "Iddea" žurnāliem - šo visu un vēl vairāk atradīsi mūsu "Instagram" un "Facebook" lapās! Nāc un piesko - draudzēsimies arī sociālajos tīklos! 

  • Instagram - @iddea.zurnali
  • Facebook - Iddea bērnu žurnāli

Uz teātri kopā ar klasesbiedriem!

No 2022. gada oktobra Latvijas Leļļu teātris uzsācis jaunu programmu klasesbiedru grupām, kas ļauj populārākās skolēniem domātās izrādes apmeklēt par izdevīgāku cenu. Piesakot 10 klasesbiedru grupu, iegūstiet 30-40% atlaidi katrai biļetei – par vienu biļeti maksājot 10.00 EUR.

Vairāk informācijas mājaslapā www.lelluteatris.lv

Lielais Detektīvs svin dzimšanas dienu!

"Lielais Detektīvs" svin dzimšanas dienu!

Žurnāla "Lielais Detektīvs" pirmais numurs iznāca novembrī, pirms diviem gadiem. Svinam! 


UCIPUCI - žurnāls mazajiem lasītājiem 3+

Ucipuci pūcīte katru mēnesi ir gatava spēlēties un mācīties kopā ar tevi! Žurnāls, kurā atradīsiet interesantas un izzinošas spēles, uzdevumus. 

Ucipuci vienmēr līdzi nāk uzlīmju komplektiņš! Lai radoša darbošanās!

Abonē “UCIPUCI” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 30 eiro!


"Lielais Detektīvs" - zinātkāriem un aizrautīgiem bērniem!

"Lielais Detektīvs" ir žurnāls aizrautīgiem bērniem vecumā no 5-10 gadiem. Tādiem, kuriem patīk izzināt noslēpumus, sekot norādēm, pētīt, šifrēt, minēt mīklas, risināt āķīgus uzdevumus un radoši darboties. Visa ģimene kopā var iejusties izmeklētāju lomās - interesanti būs gan mazajiem ķipariem, gan arī tētim un mammai: risināmās Lietas ir dažādās grūtības pakāpēs. "Lielajam detektīvam" tiek pievienoti arī dažādi detektīvu rīki: uzlīmes, šifri, lupas.

Žurnāls iznāk KATRU mēnesi!

Abonē “Lielo Detektīvu” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 19 eiro!


IEPRIECINI SAVA UZŅE'MUMA DARBINIEKU BĒRNUS!

Gribētos svētkos iepriecināt sava uzņēmuma darbinieku bērnus, bet daudzi vecāki iebilst pret kārtējo saldumu dāvināšanu. Kā būtu ar bērnu žurnāla abonementu 2023. gadam?

No 25 Latvijā nopērkamiem bērnu žurnāliem latviešu valodā tikai trešā daļa tiek veidoti Latvijā un piedāvā oriģinālu saturu, stāstot par Latvijas dabu, notikumiem un cilvēkiem. Mūsu žurnālus veido tādas personības kā rakstniece Zane Zusta un kultūras žurnāliste Anda Spriņģe. Žurnāli ir saturīgi, bet vienlaikus izklaidējoši un interaktīvi. Saikne ar savu valodu un kultūru veidojas bērnībā. Jūs varat uzdāvināt bērniem iespēju to stiprināt visa gada garumā.

Pēc iepriekšējā gada pieredzes, kad vairāki uzņēmumi īsi pirms Ziemassvētkiem mūs uzrunāja ar jautājumu, kā varētu abonēt savu darbinieku bērniem mūsu žurnālus, šogad esam laikus sagatavojuši piedāvājumu.  Tas ir tiešām vienkārši:

  • Apskatiet piedāvājumu un izvēlieties žurnālus
  •  Atsūtiet bērnu vārdus un žurnālu piegādes adreses
  • Apmaksājiet pasūtījumu līdz 30. novembrim
  • Saņemiet skaistas abonentu kartītes, ko varēsiet noformēt kā dāvanu katram bērnam

*Izdarot izvēli līdz 15. novembrim visiem abonementiem -15% atlaide.

Piedalies "Instagram" konkursā!

Mūsu instagram kontā @iddea.zurnali šobrīd norisinās lielisks konkurss - četri laimīgie tiks pie kāda no "Iddea" žurnālu abonementiem pēc savas izvēles 2023. gada pirmajam pusgadam! Laimē "Avenes", "Avenītes" "Lielā Detektīva" vai "UCIPUCI" abonementu! 

Konkursa noteikumus meklē pie konkursa ieraksta @iddea.zurnali kontā vai "Facebook" lapā "Iddea bērnu žurnāli". Lai izdodas!

Nākamo gadu pavadi kopā ar "Avenīti"!

Radoši uzdevumi, testi, noderīgi padomi, interesanti rakstiņi, spēles, attiecības ar draugiem, ģimeni, dažādas spēles, stila knifiņi - tas viss un vēl vairāk atrodams katrā “Avenītes” numurā! Tas ir žurnāls, kas paredzēts jaunākā skolas vecuma meitenēm: par visu, kas dzīvē svarīgs. Tāpat “Avenīte” būs lielisks palīgs arī lasītprasmes veicināšanai - gan izklaidējoši, gan izglītojoši.

“Avenīte” iznāk KATRU mēnesi!

Abonē žurnālu nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 29 eiro!

Abonē savu mīļāko žurnālu par super izdevīgu cenu!

Tikai oktobrī iespējams abonēt Iddea žurnālus par īpašām cenām - nenokavē! Vairāk informācijas sadaļā "pērc/abonē"! 

Oktobra "Avene" ir klāt!

Uzzini, no kā baidās dziedātājs Harijs Stails! 

Ko varam sagaidīt no oktobra? Dažādi forši pasākumi un notikumi!

Helovīna meikapa idejas spocīgiem svētkiem!

Kā izdzīvot skolā?

Dažādi testi, uzdevumi, interesanti raksti - tas viss un vēl vairāk jaunajā "Avenē"!

Iznācis populārās grāmatas "Lieliskā dzīve bez Zoom" turpinājums!

Jums patika jautrie stāstiņi par Miku un Elzu  Bērnu žūrijai nominētajā grāmatā “Lieliskā dzīve bez Zoom? Labas ziņas – iznācis grāmatas turpinājums "Kā iet pa skolu? Normāli"! Lasi un smejies par Mika piedzīvojumiem jau citā skolas gadā!"Iedvesmas Dienasgrāmata" un "Avene" iznāks vienos vākos!

Vai jau dzirdēji jaunumus? Kas notiek, kas divas lieliskas draudzenes apvieno labāko no katras? Sanāk viena ideālā draudzene! Abi  žurnāli no 2023. gada iznāks vienos vākos. Turpini sekot līdzi aktualitātēm!


Pirkumu grozs