Laimīgā nometne tuvojas!

Iepazīstinām ar Laimīgās nometnes lieliskajiem mentoriem! Šogad nometne norisināsies no 7.-12. jūlijam - šobrīd ir īstais brīdis, lai pieteiktos - burvīgs piedzīvojums garantēts! ❤️

Vairāk par nometni un pieteikšanos:

Spied šeit

Mācību gada noslēgumā Latvijas Leļļu teātris aicina uz unikālu izrādi – savdabīgu mācībstundu svaigā gaisā “Skolotājas”, kas notiks Rīgas 45. vidusskolas (Gaujas ielā 23) teritorijā!

Izrāde tapusi pirms gada Valmieras vasaras teātra festivāla ietvaros, un skolas gada izskaņā aicina lielus un mazus skatītājus sajusties kā skolēniem divu lielu un pieredzējušu skolotāju vadītajā brīvdabas stundā.

Sporta skolotāja Arta Vidēja un vācu valodas skolotāja Inese Strazdiņa ir ar ļoti bagātīgu un ilgu pieredzi savā darbā. Viņas ir gatavas iziet no ierastajām klases telpām, lai novadītu nāvīgi aizraujošu stundu skolas pagalmā. Neskatoties uz ievērojamo vecumu, abas skolotājas ir lieliskas sava amata pratējas un īstas patriotes. Viņas sevi uzskata par neaizstājamām, bet savus skolēnus – par saviem bērniem. Tieši tik mīļas viņas ir. Ne tikai viņu darba stāžs ir liels, bet arī pašas ir ļoti lielas. Tik lielas, lai katrs skatītājs uz brīdi atkal sajustos kā skolēns. Izrādes režisoram Edgaram Kaufeldam skolotāju darba un dzīves nianses palīdzējusi tvert dramaturģe Ance Muižniece, bet sarežģītās leļļu konstrukcijas un vizuālo tēlu radījis mākslinieks Kristaps Kramiņš. Muzikālo un skanisko noformējumu veidojis Staņislavs Kuļikovs.

Skatītāji aicināti ģērbties laikapstākļiem atbilstoši, jo izrāde notiks ārpus telpām. Izrāde notiek Čiekurkalnā, Gaujas ielā 23 – skolā, kur savu pamatskolas laiku aizvadījis izrādes režisors Edgars Kaufelds. Izrādes iespējams apmeklēt 29. un 30. maijā plkst. 19.00, 31. maijā plkst. 15.00, kā arī 1. jūnijā plkst. 16.00 un 18.00.

Biļetes cena EUR 10, tās nopērkamas visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās.

👉Vairāk www.lelluteatris.lv

AKCIJA! -25% trīs lieliskiem grāmatu komplektiem līdz 15. maijam!

Esam sagatvojuši vasarīgu supercenu piedāvājumu ar trim tematiskiem Luīzes Pastores, Andras Manfeldes, Ilzes Skrastiņas un citu bērnu rakstnieku grāmatu komplektiem – “Jautrai un vieglai lasīšanai”, “Emocionālajai audzināšanai” un “Meiteņu drāmai”.

👉Ieskatieties šeit:

Spied šeit

ATLAIDE 25% spēkā līdz 15. maijam!

Narvesen ar atlaidēm atzīmēs Pasaules preses brīvības dienu!

Rīt, 3. maijā, par godu Pasaules preses brīvības dienai, Narvesen uz vienu dienu piešķir 50% atlaidi visiem preses izdevumiem visos Narvesen, izņemot Arēna Rīga un VAS Starptautiskā Lidosta Rīga!

Tāpat no 30. aprīļa līdz 8. maijam mazāko lasītāju priekam piedāvāsim iegādāties divu bērnu žurnālu komplektu ar klāt pievienotām rotaļlietām par viena žurnāla cenu! Noteikti iesakām izmantot šo lielisko iespēju! 🥳


Sveiciens maijā! ☀️

Iznākuši jaunie "Lielā Detektīva", "Avenītes" un "Ucipuci" numuri! "Avenes" nākamais numurs iznāks jūnijā!

Abonēt ir izdevīgāk:

Spied šeit

Laimīgā nometne: 7.-12.jūlijs


Draudzība, daba, sevis izziņa, silta atmosfēra un veicinoši izaicinājumi. Tas viss, lai vairāk atklātu un paustu sevi, veidotu draudzīgas saites un radītu skaistas atmiņas. Nometnes mērķis ir veicināt sevis izpratni un tādējādi arī harmoniskāku mijiedarbību ar apkārtējiem cilvēkiem, kā arī iespējas atklāt un realizēt savu potenciālu. Nometnes vērtības ir atbildība un ilgtspēja, kas izpaužas mazos soļos - vērīgumā pret apkārtējo telpu, vidi, savām vajadzībām un robežām mijiedarbībā ar cilvēkiem.

Šī būs jau 15. Laimīgā nometne sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9-13 vecām meitenēm.

Vairāk informācijas: 
Spied šeit


Mana dīvainā ģimenīte

Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Kino no 19. aprīļa!


Hokejs piestāv arī meitenēm!

Pavisam drīz atkal varēsim just līdzi mūsu hokejistiem, kuri pagājušā gada Pasaules čempionātā izcīnija godpilno 3. vietu un, līdz ar to, mājās veda bronzas medaļas! 🥳 Taču hokejs nav tikai puišu sporta veids! Jaunākajā “Avenes” numurā lasi sarunu ar hokejisti Elīzu Zeltiņu un iedvesmojies: varbūt arī tev gribēsies uzvilkt slidas un uzkāpt uz ledus!


Abonē "Aveni"

Piedzīvojumu filma "Pa dona Kihota pēdām" !

“Pa dona Kihota pēdām” ir neparasts un piedzīvojumu pilns ceļojums visai ģimenei, kas seko 11 gadus vecajam Alfonso, dona Kihota mantiniekam, un viņa trīs iedomātajiem trušiem, kuriem piebiedrojas Pančo un Viktorija. Ar savas draudzības spēku viņi izglābj no milzu vētras savu mīļoto pilsētu kaut kur Lamančā. Viņi sapņo neiespējamu sapni, pārvar savas bailes un izmanto savu iztēli, lai atklātu īsto vētras cēloni.

Lielais Detektīvs, Avenīte< Mediju valodas balva

Žurnāli “Lielais Detektīvs” un “Avenīte” – Latvijas Mediju valodas balvas laureāti! 🥳

22. martā Rakstniecības un mūzikas muzeja kultūrtelpā “Tintnīca” pirmo reizi tika pasniegtas Latvijas Mediju valodas balvas, lai cildinātu teicamu un izcilu valodu. Vērtējot valodas lietojumu, eksperti analizēja preses izdevumus un tīmekļa medijus, kuros atrodami ne tikai saturīgi, bet arī labā latviešu valodā tapuši raksti, kā arī sabiedrisko medijus – TV un radio raidījumus.

Ekspertu vērtējumam kopumā tika nodoti 76 balvas pretendenti. Mediju valodas balvas tika pasniegtas 11 laureātiem sešās kategorijās, bet vēl astoņiem tika piešķirtas veicināšanas balvas. Vienu no trim balvām drukāto mediju kategorijā saņēma mūsu žurnāls “Lielais Detektīvs”, bet žurnāls “Avenīte” saņēma veicināšanas balvu.

Lepojamies un priecājāmies par augsto novērtējumu!


Jau 15. reizi notiks diennakts LAIMĪGĀ NOMETNE! 🥳

Kur? Nometņu vietā "Ganības", Užavā

Kad? 7.-12. jūlijā

Kam? 9-13 un 14-17 gads vecām meitenēm (2 grupas)

👉Ēdienreizes: brokastis, pusdienas, launags un vakariņas

👉Maksa: 590 eur*

*Atlaide 30 eur, ja esi žurnāla "Avene" vai "Avenīte"; abonente vai, ja piesakies kopā ar draudzeni vai māsu!

Atbalstošā un siltā atmosfērā brīnišķīgas dabas klātbūtnē veido sirsnīgas draudzības dzīvei, atklāj savus talantus un intereses, izzini sevi un apgūsti vērtīgas patiesības par attiecību veidošanu!

👉Piedzīvojumi dabā; Interesanti un iedvesmojoši lektori; Meistarklases radošai izpausmei - dekorēšana, rotu veidošana un mode; Emociju regulācijas prasmes; Saliedējoši uzdevumi un spēles; Veselīgi izaicinājumi drosmei un pašapziņai; Jogošana; Supošana pa skaisto Užavas upi… un daudz kas cits.

☀️Pieteikšanās un sīkāka informācija: www.vasarnīca.lv vai 20241394

Jaunums kinoteātros - filma "Ella un melnais jaguārs" 

Ella uzaugusi Amazones lietus mežā un tajā ieguvusi retu draudzību ar nomaldījušos melnā jaguāra mazuli Houpu. Traģiska notikuma dēļ Ellas ģimenei bija jāpārceļas uz Ņujorku, bet viņa allaž sapņojusi atgriezties lietus mežā pie sava drauga. Kad 14 gadus vecā Ella uzzina, ka viņas bērnības ciematu apdraud dzīvnieku kontrabandisti un nolemj doties turp, lai atkal satiktu Houpu un izglābtu viņu no neģēļiem, kas vēlas iznīcināt lietusmežu un tā dzīvo dabu.

Ģimenes piedzīvojumu filmu piedāvā režisors Žils de Mestrs („Vilks un lauva”, „Mia un baltā lauva”), galvenajās lomās Lumī Polaka un Emīlija Beta Rikardsa (seriāls „Bulta”).

👉Kinoteātros no 23. februāra!

Jau 15. reizi notiks diennakts LAIMĪGĀ NOMETNE!!! 🥳 Piesakies jau tagad!

Kur: Nometņu vietā “Ganības”, Užavā

Kad: 7.-12. jūlijā

Kam: 9-13 un 14-17 gads vecām meitenēm (2 grupas)

Atbalstošā un siltā atmosfērā brīnišķīgas dabas klātbūtnē veido sirsnīgas draudzības dzīvei, atklāj savus talantus un intereses, izzini sevi un apgūsti vērtīgas patiesības par attiecību veidošanu.

☀️Piedzīvojumi dabā;

☀️Interesanti un iedvesmojoši lektori;

☀️Meistarklases radošai izpausmei - dekorēšana, rotu veidošana un mode;

☀️Emociju regulācijas prasmes;

☀️Saliedējoši uzdevumi un spēles;

☀️Veselīgi izaicinājumi drosmei un pašapziņai;

☀️Jogošana;

☀️Supošana pa skaisto Užavas upi

☀️… un daudz kas cits.Pieteikšanās un sīkāka informācija:

www.vasarnīca.lv vai 20241394


Jauna, aizraujoša grāmata pusaudžiem + konkurss "Avenes" Instagramā!

Grāmatu var iegātāties te:

Spied šeitPazīstamās latviešu bērnu rakstnieces Luīzes Pastores jaunākais darbs "Šis ir mans seriāls" veltīts pusaudžu auditorijai un aizved lasītāju jau nedaudz piemirstā pagātnē. Tā sižets risinās deviņdesmito gadu otrajā pusē, kad Latvijā
strauji ienāca glancētie žurnāli, reklāma un televīzijas seriāli.

👉"Avenes" Instagram kontā (@zurnalsavene) šobrīd (līdz 12. februārim) iespējams piedalīties konkursā un laimēt šo lielisko grāmatu!

Grāmatas galvenā varone, trīspadsmitgadīgā Beta, pati īpaši nevēlas pieteikties atlases konkursam par lomu topošā pusaudžu seriālā. Toties viņas mammai tā šķiet lieliska iespēja. Visiem par pārsteigumu Betai paveicas nokļūt izredzēto jauniešu vidū, un vesels gads meitenes dzīvē aizrit, gatavojoties lielajai zvaigžņu stundai televīzijas ekrānos.

““Šis ir mans seriāls” ir daļēji patiess, daļēji izdomāts stāsts, papildināts ar pamatīgu devu bezatbildīgas fantāzijas. Tas ir stāsts par deviņdesmito gadu beigu sabiedrību, kurā vēl tikai sāka veidoties izpratne par ētikas robežām,” stāsta Luīze Pastore. “Tas bija laiks, kad nevienam īsti nebija skaidrs, kāds televīzijas saturs ir piemērots bērniem un pusaudžiem un kādas ir pieļaujamās attiecības starp režisoru un nepilngadīgu aktieri. Laiks, kad visi drīkstēja visu. Radās visādiem līdzekļiem “izbīdīti” projekti, katram cenšoties izdzīvot un izgrozīties pēc savas sapratnes. Seriāls “Supertīnis” ir viens no šādiem projektiem, kurā savu pieaugšanas stāstu izdzīvo Beta.”

Luīzes Pastores jaunākais darbs izdots formātā, kas vairāk izskatās kā žurnāls nevis grāmata. “Neparastais grāmatas dizains palīdz atspoguļot pusaudža iekšējās pasaules fragmentāro dabu un emociju amerikāņu kalniņus brīdī, kad jauna cilvēka dzīvē tūdaļ, tūdaļ notiks liels pavērsiens: cilvēks pieaugs,” uzskata grāmatas autore.


Piesakies Laimīgajai nometnei!

Jautrība Laimīgajā nometnē garantēta! 🥳

Piesakies laicīgi - šogad Laimīgā nometne norisināsies no 7.-12. jūlijam Užavā! Šī būs jau 15. nometne sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai meitenēm vecumā no 9-13 gadiem!

👉Vairāk informācijas www.vasarnica.lv


Zemūdens pasaule kopā ar "Ucipuci" un medūzu Karlīnu! 

Katrā “Ucipuci” numurā radoši un aizraujoši uzdevumi! ✨ Savieno punktiņus un ieraugi medūzu, kurai  Karlīna vēlas līdzināties! Karlīna būs aktrise un tēlos papīru kuģīšu princesi! Tāpat uzlīmē uzlīmes ar Karlīnas galminiekiem - krāsainajām medūzām!

Abonē žurnālu te:

Spied šeit
Laimīgā nometne 2024!!! 🥳

🔹Kur? Užavā

🔹Kad?  7.–12. jūlijā

Šī būs jau 15. Laimīgā nometne sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9–17 gadus vecām meitenēm!

Draudzība, daba, sevis izziņa, silta atmosfēra un veicinoši izaicinājumikopā ar lielisku nometnes vadītāju komandu. Iespēja atklāt un izpaust sevi, veidot draudzīgas saites un radīt skaistas atmiņas.

👉Vairāk informācijas un pieteikšanās pa e-pastu [email protected], tālruni 20241394 vai 

Šeit!
2024. gada pirmais "Lielā Detektīva" numurs!

Jaunais "Lielā Detektīva" numurs ir klāt! Daudzi aizraujoši un āķīgi uzdevumi, kurus kopā var risināt visa ģimene! Garantējam - būs interesanti!


Abonē!

Jaunums - pašizaugsmes grāmata meitenēm "40 testi sevis iepazīšanai" 

Psiholoģiski testi un radoši uzdevumi, kuri palīdzēs iepazīt svarīgāko cilvēku pasaulē – sevi, izprast citu cilvēku domas un rīcību, mācīties pieņemt un piedot, kā arī iedvesmos meklēt savu īpašo vietu šajā pasaulē.

Tā būs lieliska dāvana jebkurai pusaudzei! Piedāvājam nelielu ieskatu:


Grāmata "Ko dari? Neko!" mūsu mājaslapā par īpaši labu cenu!

Par ko stāsta jaunā grāmata? Ir pienācis vasaras brīvlaiks, un Miks turpina iekulties jautrās un dīvainās situācijās, kuras autore apraksta ar tikai viņai raksturīgo labestīgo humoru. Pretēji vecāku iedomām par “saturīgu brīvā laika izmantošanu” pats jaukākais vasaras brīvlaikā ir tas, ka var “nedarīt neko”. Tomēr, tāpat kā citi bērni, Miks brīvlaikā satiekas ar draugiem, iet uz kino, makšķerē un pavada laiku ar ģimeni, iekuļas dīvainās, muļķīgās un arī pilnīgi trakās situācijās, bet viss vienmēr beidzas labi. Turklāt grāmatas beigās atrodams mazs noslēpums, kuru atšifrēs tikai tie, kas grāmatu izlasīs. Brīvību brīvlaikā!

Ilzes Skrastiņas pirmā grāmata – “Lieliskā dzīve bez Zoom” – tika nominēta 2022. gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijai”, savukārt otrā – “Kā iet pa skolu? Normāli” – saņēma 2023. gada “Pastariņa prēmiju”. Šīs grāmatas, kuras grūti lasīt bez smaida, ir bērnu un arī vecāku jau ļoti iemīļotas, autore bieži tiek aicināta tikties ar saviem lasītājiem Latvijas bibliotēkās. Abas pirmās grāmatas jau piedzīvojušas arī atkārtotus radiolasījumus Latvijas Radio teātrī.

Pērc te!

Brīvību brīvlaikā!

Lieliskas ziņas - tikko klajā nākusi Ilzes Skratiņas 3. grāmata par Mikiņa piedzīvojumiem - 

Vai esat no tiem sevišķi apzinīgajiem vecākiem, kam šķiet, ka vasaras brīvlaikā bērni jānodarbina “jēgpilni”, stingri saplānojot viņu nometņu, treniņu, franču valodas stundu un klavierspēles grafiku? Jums noteikti vajadzētu izlasīt tikko iznākušo Ilzes Skrastiņas trešo grāmatu par sākumskolnieka Mikiņa gaitām. Tā vēsta par jaunā cilvēka piedzīvojumiem pilno dzīvi brīvlaikā, un nosaukums ir uzvedinoši zīmīgs – “Ko dari? Neko!”.

Ilzes Skrastiņas pirmā grāmata – “Lieliskā dzīve bez Zoom” – tika nominēta 2022. gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijai”, savukārt otrā – “Kā iet pa skolu? Normāli” – saņēma 2023. gada “Pastariņa prēmiju”. Šīs grāmatas, kuras grūti lasīt bez smaida, ir bērnu un arī vecāku jau ļoti iemīļotas, autore bieži tiek aicināta tikties ar saviem lasītājiem Latvijas bibliotēkās. Abas pirmās grāmatas jau piedzīvojušas arī atkārtotus radiolasījumus Latvijas Radio teātrī.

Par ko stāsta jaunā grāmata? Ir pienācis vasaras brīvlaiks, un Miks turpina iekulties jautrās un dīvainās situācijās, kuras autore apraksta ar tikai viņai raksturīgo labestīgo humoru. Pretēji vecāku iedomām par “saturīgu brīvā laika izmantošanu” pats jaukākais vasaras brīvlaikā ir tas, ka var “nedarīt neko”. Tomēr, tāpat kā citi bērni, Miks brīvlaikā satiekas ar draugiem, iet uz kino, makšķerē un pavada laiku ar ģimeni, iekuļas dīvainās, muļķīgās un arī pilnīgi trakās situācijās, bet viss vienmēr beidzas labi. Turklāt grāmatas beigās atrodams mazs noslēpums, kuru atšifrēs tikai tie, kas grāmatu izlasīs. Brīvību brīvlaikā!


Latvijas Leļļu teātrī ielauzīsies "Gangsteromīte"!

No 19. maija ar rūpīgi plānotām zādzībām Latvijas Leļļu teātrī sāks uzdarboties rakstnieka Deivida Valjama radītā Gangsteromīte, ko Latvijas bērni pazīst no tāda paša nosaukuma bērnu detektīva. Režisors Edgars Niklasons asprātīgo un sirsnīgo stāstu ar britu dramaturga Lūka Džozefa Velša palīdzību pārvērtis kroņa nozagšanā ar pakaļdzīšanos un atzīšanos divos cēlienos, kurā aicināti piedalīties skatītāji no 6 gadu vecuma. Šis būs trešais un pēdējais šīs sezonas Lielās zāles iestudējums, kas skatītājus ievedīs muzikālā un piedzīvojumu pilnā izrādē, kurā galvenie tēli tiek izspēlēti ar košām, komiskām cilvēka auguma lellēm un kopā ar poētisko pilsētvidi veido emocionāli krāšņu un piepildītu skatuves ainavu. 

Vienpadsmit gadīgais Bens nevar ciest nedēļas nogales, kad jāpaliek pie Omītes. Večiņai ir biezas brilles, liekie zobi un viņa ir kā traka pēc dažnedažādiem kāpostu ēdieniem. Zēns labprātāk gribētu sēdēt mājāsun rakāties Tēta instrumentu kastē vai lasīt savu mīļāko iknedēļas žurnālu “Santehniķu Nedēļa”, bet ne šoreiz. Ciemojoties pie Omītes, viss rit savu gaitu, līdz Bens nejauši uzduras apslēptām dārglietām. Vaitās pieder Omītei? Un, ja tā, tad kāpēc viņa dzīvo tik pieticīgi? Ja nu dārglietas ir zagtas? Bens apņema satklāt noslēpumu, nenojauzdams, ka nokļūs satriecošā piedzīvojumā, kas viņa domas par Omīti mainīs uz visiem laikiem. Tas, ka kāds ir vecs, nenozīmē, ka viņa dzīve ir garlaicīga. Tieši otrādi – atverot savu sirdi vecāku ļaužu stāstiem, var ieraudzīt, cik tie ir aizraujoši un brīnumu pilni.

Izrāde "Skeleta Juhana gaitas" 

Tēte un māmuks dzīvo laukos, meža mājās. Kādu dienu tēte mājās pārved skeletu, kurš ir devies pensijā. Skelets, kas nekad nav piederējis cilvēkam, bet bijis plastmasas mācību līdzeklis anatomijas stundām, ir noguris, nobružāts un pensionējies, tas nonāk aprūpē pie māmuka un tētes mājās, kur abi ir nodzīvojuši visu mūžu. Skelets iegūst vārdu Juhans un sāk piedalīties tētes un māmuka ikdienas dzīvē, ienesot tajā gan pārpratumus un jautrību, gan daudz sirsnības, un palīdz atrisināt tētes un māmuka savstarpējās attiecības.

Biļetes uz izrādi iegādājies te: 
Biļetes

Pinokio Latvijas Nacionālajā teātrī!

Vai zināji, ka Latvijas Nacionālajā teātrī iespējams noskatīties izrādi "Pinokio piedzīvojumi"? 

Klasiskais stāsts par galdnieku, kas no koka pagales izgrebj lelli, tāpat vien – iedvesmots un iztēlē redzēdams koka pagalē cilvēka kontūras. Puika atdzīvojas, tiek pie vārda Pinokio un dodas pasaulē, kur ierauga, cik dzīve ir raiba. Kamēr pasaulē būs cilvēki, kas malkas šķilā spēs saskatīt dzīvu radību, tikmēr pastāvēs arī teātris, kas darbojas ar tiem pašiem instrumentiem – iztēli, sirdi un mazliet matērijas.

👉Tuvākie izrādes datumi: 26. marts, 31. marts, 13.aprīlis, 22. aprīlis.

www.teatris.lv

Jaunums "Leļļu teātrī" - Divi mazi mežonēni!

Sems ar Jenu beidzot īsteno ilgi loloto sapni un uzsāk dzīvi mežā kā indiāņi. Tas ir milzīgs solis abu zēnu dzīvē, jo dzīve mežā nav no tām vieglākajām, mazie indiāņi kļūst par mežonēniem līdz viņiem pievienojas Gaja. Trijatā viņi sāk iepazīt meža pasaules burvību, dodoties medībās, vērojot dzīvniekus, putnus un citus meža iemītniekus, kuri slēpjas no cilvēkiem. Piedzīvojumi un pārbaudījumi satuvina trijotni atļaujot viņiem piepildīt savus sapņus un atklāt dabas skaisto varenību.

👉Izrāde "Divi mazi mežonēni" skatāma no 17. marta!
Biļetes

Latvijas Leļļu teātrī sākas pirmizrāžu maratons!

Latvijas Leļļu teātris līdz sezonas beigām skatītāju vērtējumam nodos 7 jaunas izrādes, no kurām pirmā publiku sasniegs jau 17. februārī! Pavasara pirmizrāžu maratonu teātris uzsāk ar iestudējumu “Vafeļu sirdis. Misija – tētis” pēc Marijas Parras stāsta motīviem, savukārt martā, aprīlī un maijā gaidāmas katrā pa divām pirmizrādēm. Repertuāra papildinājums paredzēts gan pirmsskolas un skolas vecuma, gan pieaugušo auditorijai.

👉Biļetes iegādājamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs. Vairāk informācijas teātra mājaslapā www.lelluteatris.lv.


Pirmā "Avene" - februārī!

Vēlamies atgādināt, ka gada pirmā "Avene" iznāks februārī! ✨

👉Šogad žurnālu savā pastkastītē un veikalos atradīsi katru otro mēnesi! 


Abonē šeit!

Klāt janvāra "Lielais Detektīvs"! 

Vēro, domā, atrisini - jaunais numurs ir ieradies! Ja vēl neesi abonējis "Lielo Detektīvu" šim gadam, to joprojām ir iespējams izdarīt! 🎁


Abonē šeit!

Avenes "Laimīgā nometne" 2023!

Jā - arī nākamgad notiks Avenes "Laimīgā nometne"! Tā būs jau 15. "Laimīgā nometne" sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9-17 gadus vecām meitenēm.

Draudzība, daba, sevis izziņa, silta atmosfēra un veicinoši izaicinājumi. Tas viss, lai vairāk atklātu un paustu sevi, veidotu draudzīgas saites un radītu skaistas atmiņas. Nometnes mērķis ir veicināt sevis izpratni un tādējādi arī harmoniskāku mijiedarbību ar apkārtējiem cilvēkiem, kā arī iespējas atklāt un realizēt savu potenciālu. Nometnes vērtības ir atbildība un ilgtspēja, kas izpaužas mazos soļos - vērīgumā pret apkārtējo telpu, vidi, savām vajadzībām un robežām mijiedarbībā ar cilvēkiem.


Vairāk informācijas!

"Ucipuci" redaktore iegūst AKKA/LAA Autortiesību bezgalības balvu!

Lepojamies ar mūsu žurnāla "Ucipuci" redaktori Zani Zustu! Apsveicam ar balvas iegūšanu! ✨

Kļūsti par "Avenes" zvaigzni!

Iespēja kļūt par "Avenes" zvaigzni, eksperti vai līdzautori! Veidosim žurnālu kopā! 💕 Ar pirmajām lasītājām, kuras savus pieteikumus jau ir iesūtījušas, esam sazinājušies - šobrīd top raksti gada pirmajam žurnāla numuram. Jauks bonuss - tām meitenēm, kuras pieteiksies līdz 15. decembrim, būs iespēja tikt pie superīgām dāvaniņām! 

Spied šeit

Sveiciens decembrī! Klāt arī gada pēdējie numuri! 

Decembra "Avenīte", "Avene", "Lielais Detektīvs" un "Ucipuci" ir klāt! Iegādājies jaunos numurus, kā arī abonē žurnālus nākamajam gadam, lai 2023. gadu varam pavadīt kopā - aizraujoši, izzinoši un interesanti! 


Abonē te!


Ziemas kapsulā!

Lai nebūtu tā, ka ir ļoti daudz drēbju, bet vienmēr ir sajūta “man nav, ko vilkt”, mēģini izveidot ziemas kapsulas garderobi. Piemēram, iegādājies džemperus neitrālos, vienkrāsainos toņos ✨ Iztēlojies – bēšas krāsas džemperi tu varēsi vilkt kopā gan ar zilām, gan melnām džinsa biksēm. Tāpat arī ar savām jau esošajām dažādu krāsu auduma biksēm, mini svārkiem, garajiem svārkiem, pat vilkt pa virsu dažādām kleitām. Un tad reizi pa reizei savu garderobi vari papildināt ar kaut ko ne tik klasisku un vienkāršu. Galvenais, lai ir šī bāze!

👉Uzzini vairāk un iedvesmojies - jaunākajā “Iedvesmas Dienasgramatā” atradīsi vērtīgus stila padomus!

👉Nākamajā gadā “Iedvesmas Dienasgrāmata” un “Avene” iznāks vienos vākos! 
Spied šeit

Ķer ciet - lielās Ziemassvētku atlaides!

Svētki tuvojas, sākam domāt par sirsnīgām un vērtīgām davaniņām! Šobrīd darbošanās grāmatiņām lieliska cena - tikai 6 eiro (iepriekš 10 eiro) !!! Ķer ciet, kamēr ir! 


Pērc te!

Valsts svētku noskaņās

Sveiciens Latvijas valsts svētku nedēļā! Paskat, kā 18. novembri atzīmē “Avenītes” lasītājas - ar skaistu, košu, krāsainu salūtu, kas liecina par priecīgiem svētkiem. Lai mums visiem piepildīta un patriotiska nedēļas nogale kopā ar mīļajiem! Lai brīnišķīga mūsu Latvijas dzimšanas diena! 🇱🇻

UCIPUCI novembris! 

Gada pirmspēdējais "Ucipuci" numurs ir klāt! Lai arī nākamais gads kopā ar enerģisko rotaļu pūcīti ir izzinošs un interesants, abonē žurnālu 2023. gadam jau tagad!

Spied šeitJauna, lieliska cena darbošanās grāmatiņām

Pirmssvētku fantastiskās atlaides - grāmatiņam "Ucipuci raksta vēstules" un "Pazudušais gredzens" cena tikai 6 EUR un abas kopā - vēl lētāk! Ķer ciet, kamēr ir!

ŠEIT

Klāt jaunā "Avenīte" un foršas dāvaniņas!

Līdz Ziemassvētkiem vēl nedaudz jāpaciešas, taču novembra "Avenīte" gan nāk kā īsts svētku priekšvēstnesis: šoreiz ar veselām divām dāvaniņām: piespraudīti un fliterīšu komplektu mirdzošai svētku gaidīšanai!

Agrās abonēšanas atlaides - līdz 31. oktobrim 

Vēl tikai šomēnes abonē sava bērna mīļāko žurnālu nākamajam gadam ar atlaidi.

 
abonēt

Draudzēsimies Instagram un Facebook? 

Konkursi, jaunumi, informācija par visiem "Iddea" žurnāliem - šo visu un vēl vairāk atradīsi mūsu "Instagram" un "Facebook" lapās! Nāc un piesko - draudzēsimies arī sociālajos tīklos! 

  • Instagram - @iddea.zurnali
  • Facebook - Iddea bērnu žurnāli

Uz teātri kopā ar klasesbiedriem!

No 2022. gada oktobra Latvijas Leļļu teātris uzsācis jaunu programmu klasesbiedru grupām, kas ļauj populārākās skolēniem domātās izrādes apmeklēt par izdevīgāku cenu. Piesakot 10 klasesbiedru grupu, iegūstiet 30-40% atlaidi katrai biļetei – par vienu biļeti maksājot 10.00 EUR.

Vairāk informācijas mājaslapā www.lelluteatris.lv

Lielais Detektīvs svin dzimšanas dienu!

"Lielais Detektīvs" svin dzimšanas dienu!

Žurnāla "Lielais Detektīvs" pirmais numurs iznāca novembrī, pirms diviem gadiem. Svinam! 


UCIPUCI - žurnāls mazajiem lasītājiem 3+

Ucipuci pūcīte katru mēnesi ir gatava spēlēties un mācīties kopā ar tevi! Žurnāls, kurā atradīsiet interesantas un izzinošas spēles, uzdevumus. 

Ucipuci vienmēr līdzi nāk uzlīmju komplektiņš! Lai radoša darbošanās!

Abonē “UCIPUCI” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 30 eiro!


"Lielais Detektīvs" - zinātkāriem un aizrautīgiem bērniem!

"Lielais Detektīvs" ir žurnāls aizrautīgiem bērniem vecumā no 5-10 gadiem. Tādiem, kuriem patīk izzināt noslēpumus, sekot norādēm, pētīt, šifrēt, minēt mīklas, risināt āķīgus uzdevumus un radoši darboties. Visa ģimene kopā var iejusties izmeklētāju lomās - interesanti būs gan mazajiem ķipariem, gan arī tētim un mammai: risināmās Lietas ir dažādās grūtības pakāpēs. "Lielajam detektīvam" tiek pievienoti arī dažādi detektīvu rīki: uzlīmes, šifri, lupas.

Žurnāls iznāk KATRU mēnesi!

Abonē “Lielo Detektīvu” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 19 eiro!


IEPRIECINI SAVA UZŅE'MUMA DARBINIEKU BĒRNUS!

Gribētos svētkos iepriecināt sava uzņēmuma darbinieku bērnus, bet daudzi vecāki iebilst pret kārtējo saldumu dāvināšanu. Kā būtu ar bērnu žurnāla abonementu 2023. gadam?

No 25 Latvijā nopērkamiem bērnu žurnāliem latviešu valodā tikai trešā daļa tiek veidoti Latvijā un piedāvā oriģinālu saturu, stāstot par Latvijas dabu, notikumiem un cilvēkiem. Mūsu žurnālus veido tādas personības kā rakstniece Zane Zusta un kultūras žurnāliste Anda Spriņģe. Žurnāli ir saturīgi, bet vienlaikus izklaidējoši un interaktīvi. Saikne ar savu valodu un kultūru veidojas bērnībā. Jūs varat uzdāvināt bērniem iespēju to stiprināt visa gada garumā.

Pēc iepriekšējā gada pieredzes, kad vairāki uzņēmumi īsi pirms Ziemassvētkiem mūs uzrunāja ar jautājumu, kā varētu abonēt savu darbinieku bērniem mūsu žurnālus, šogad esam laikus sagatavojuši piedāvājumu.  Tas ir tiešām vienkārši:

  • Apskatiet piedāvājumu un izvēlieties žurnālus
  •  Atsūtiet bērnu vārdus un žurnālu piegādes adreses
  • Apmaksājiet pasūtījumu līdz 30. novembrim
  • Saņemiet skaistas abonentu kartītes, ko varēsiet noformēt kā dāvanu katram bērnam

*Izdarot izvēli līdz 15. novembrim visiem abonementiem -15% atlaide.

Piedalies "Instagram" konkursā!

Mūsu instagram kontā @iddea.zurnali šobrīd norisinās lielisks konkurss - četri laimīgie tiks pie kāda no "Iddea" žurnālu abonementiem pēc savas izvēles 2023. gada pirmajam pusgadam! Laimē "Avenes", "Avenītes" "Lielā Detektīva" vai "UCIPUCI" abonementu! 

Konkursa noteikumus meklē pie konkursa ieraksta @iddea.zurnali kontā vai "Facebook" lapā "Iddea bērnu žurnāli". Lai izdodas!

Nākamo gadu pavadi kopā ar "Avenīti"!

Radoši uzdevumi, testi, noderīgi padomi, interesanti rakstiņi, spēles, attiecības ar draugiem, ģimeni, dažādas spēles, stila knifiņi - tas viss un vēl vairāk atrodams katrā “Avenītes” numurā! Tas ir žurnāls, kas paredzēts jaunākā skolas vecuma meitenēm: par visu, kas dzīvē svarīgs. Tāpat “Avenīte” būs lielisks palīgs arī lasītprasmes veicināšanai - gan izklaidējoši, gan izglītojoši.

“Avenīte” iznāk KATRU mēnesi!

Abonē žurnālu nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 29 eiro!

Oktobra "Avene" ir klāt!

Uzzini, no kā baidās dziedātājs Harijs Stails! 

Ko varam sagaidīt no oktobra? Dažādi forši pasākumi un notikumi!

Helovīna meikapa idejas spocīgiem svētkiem!

Kā izdzīvot skolā?

Dažādi testi, uzdevumi, interesanti raksti - tas viss un vēl vairāk jaunajā "Avenē"!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.