Filma "Tīklmadāma" kinoteātros no 16. februāra! 

Filma vēsta par vienu no izdevniecības "Marvel" noslēpumainākajām varonēm. Kasandra Veba ir Ņujorkas mediķe, kura pēkšņi ieguvusi gaišreģes spējas. Nonākot situācijā, kad jāstājas aci pret aci ar savas pagātnes rēgiem, viņa izveido attiecības ar trim jaunām sievietēm, kuras sagaida ievērojama nākotne... ja viņas spēs izdzīvot nāvējošajā tagadnē!

Jaunums - Džungļu patruļa 2! 

Džungļu patruļa 2 jau kinoteātros!!! Par ko šajā animācijas filmā ir stāsts? Kāds noslēpumains ļaundaris pārklāj džungļus ar bīstamu rozā vielu, kas ir sprāgstoša saskarē ar ūdeni. Lietus sezonai tuvojoties, pingvīntīģerim Morisam ar draugiem – džungļu patruļu – ir jāpasteidzas, lai atrastu īsto pretlīdzekli un glābtu džungļu iemītniekus. 

Neliels Ieskats filmā - noskaties video! 🥳 

Jau 15. reizi notiks diennakts LAIMĪGĀ NOMETNE!!! 🥳 Piesakies jau tagad!

Kur: Nometņu vietā “Ganības”, Užavā

Kad: 7.-12. jūlijā

Kam: 9-13 un 14-17 gads vecām meitenēm (2 grupas)

Atbalstošā un siltā atmosfērā brīnišķīgas dabas klātbūtnē veido sirsnīgas draudzības dzīvei, atklāj savus talantus un intereses, izzini sevi un apgūsti vērtīgas patiesības par attiecību veidošanu.

☀️Piedzīvojumi dabā;

☀️Interesanti un iedvesmojoši lektori;

☀️Meistarklases radošai izpausmei - dekorēšana, rotu veidošana un mode;

☀️Emociju regulācijas prasmes;

☀️Saliedējoši uzdevumi un spēles;

☀️Veselīgi izaicinājumi drosmei un pašapziņai;

☀️Jogošana;

☀️Supošana pa skaisto Užavas upi

☀️… un daudz kas cits.Pieteikšanās un sīkāka informācija:

www.vasarnīca.lv vai 20241394


Jauna, aizraujoša grāmata pusaudžiem + konkurss "Avenes" Instagramā!

Grāmatu var iegātāties te:

Spied šeitPazīstamās latviešu bērnu rakstnieces Luīzes Pastores jaunākais darbs "Šis ir mans seriāls" veltīts pusaudžu auditorijai un aizved lasītāju jau nedaudz piemirstā pagātnē. Tā sižets risinās deviņdesmito gadu otrajā pusē, kad Latvijā
strauji ienāca glancētie žurnāli, reklāma un televīzijas seriāli.

👉"Avenes" Instagram kontā (@zurnalsavene) šobrīd (līdz 12. februārim) iespējams piedalīties konkursā un laimēt šo lielisko grāmatu!

Grāmatas galvenā varone, trīspadsmitgadīgā Beta, pati īpaši nevēlas pieteikties atlases konkursam par lomu topošā pusaudžu seriālā. Toties viņas mammai tā šķiet lieliska iespēja. Visiem par pārsteigumu Betai paveicas nokļūt izredzēto jauniešu vidū, un vesels gads meitenes dzīvē aizrit, gatavojoties lielajai zvaigžņu stundai televīzijas ekrānos.

““Šis ir mans seriāls” ir daļēji patiess, daļēji izdomāts stāsts, papildināts ar pamatīgu devu bezatbildīgas fantāzijas. Tas ir stāsts par deviņdesmito gadu beigu sabiedrību, kurā vēl tikai sāka veidoties izpratne par ētikas robežām,” stāsta Luīze Pastore. “Tas bija laiks, kad nevienam īsti nebija skaidrs, kāds televīzijas saturs ir piemērots bērniem un pusaudžiem un kādas ir pieļaujamās attiecības starp režisoru un nepilngadīgu aktieri. Laiks, kad visi drīkstēja visu. Radās visādiem līdzekļiem “izbīdīti” projekti, katram cenšoties izdzīvot un izgrozīties pēc savas sapratnes. Seriāls “Supertīnis” ir viens no šādiem projektiem, kurā savu pieaugšanas stāstu izdzīvo Beta.”

Luīzes Pastores jaunākais darbs izdots formātā, kas vairāk izskatās kā žurnāls nevis grāmata. “Neparastais grāmatas dizains palīdz atspoguļot pusaudža iekšējās pasaules fragmentāro dabu un emociju amerikāņu kalniņus brīdī, kad jauna cilvēka dzīvē tūdaļ, tūdaļ notiks liels pavērsiens: cilvēks pieaugs,” uzskata grāmatas autore.

Džungļu patruļa 2 ir klāt! 

No 2. februāra kinoteātros apskatāma aizraujošā animācijas filma "Džungļu patruļa 2" - kāds noslēpumains ļaundaris pārklāj džungļus ar bīstamu rozā vielu, kas ir sprāgstoša saskarē ar ūdeni. Lietus sezonai tuvojoties, pingvīntīģerim Morisam ar draugiem – džungļu patruļu – ir jāpasteidzas, lai atrastu īsto pretlīdzekli un glābtu džungļu iemītniekus.

Iegādājies biļetes:Sveiciens februārī!

Iznākuši jaunie "Avenes", "Ucipuci" un "Avenītes" numuri! Interesanti raksti, radoši uzdevumi, konkursi un citi labumi! 🥳 "Lielais Detektīvs" iznāks martā!

Abonēt ir lētāk! 

Spied šeit


Piesakies Laimīgajai nometnei!

Jautrība Laimīgajā nometnē garantēta! 🥳

Piesakies laicīgi - šogad Laimīgā nometne norisināsies no 7.-12. jūlijam Užavā! Šī būs jau 15. nometne sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai meitenēm vecumā no 9-13 gadiem!

👉Vairāk informācijas www.vasarnica.lv


Zemūdens pasaule kopā ar "Ucipuci" un medūzu Karlīnu! 

Katrā “Ucipuci” numurā radoši un aizraujoši uzdevumi! ✨ Savieno punktiņus un ieraugi medūzu, kurai  Karlīna vēlas līdzināties! Karlīna būs aktrise un tēlos papīru kuģīšu princesi! Tāpat uzlīmē uzlīmes ar Karlīnas galminiekiem - krāsainajām medūzām!

Abonē žurnālu te:

Spied šeitLiepājas Leļļu teātris izsludina konkursus! 

Liepājas Leļļu teātris izsludina divus starptautiskus konkursus: konkursu dramaturgiem un konkursu teātra izrāžu veidotājiem. Abu konkursu mērķis ir atlasīt oriģināllugas vai vēl tapšanas stadijā esošas lugas, kā arī izrāžu idejas iestudēšanai tuvākajās sezonās uz Liepājas Leļļu teātra skatuves.

Līdz 2024. gada 29. februārim mākslinieki ir aicināti savus piedāvājums iesniegt Liepājas Leļļu teātrim. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties Liepājas Leļļu teātra mājaslapā. Ar izraudzīto ideju autoriem teātris turpinās sarunas un sadarbību, lai radītu saistošas izrādes turpmākajās sezonās.

“Ne vienmēr izrādes idejas autoram jābūt tieši režisoram, to varbūt ir grūtāk pieņemt mūsu platuma grādos, bet izrādes var iniciēt un veidot arī tie, kuri nav diplomēti teātra režisori. Otrajā konkursā idejas gaidām kā no horeogrāfiem, dramaturgiem, tā performanču māksliniekiem, scenogrāfiem un citiem nozarē aktīviem māksliniekiem. Katrā ziņā vēlamies paplašināt savas un skatītāja pieredzes perspektīvas, radīt jauniestudējums, kas rezonē plašākā auditorijā un vairo interesi par Liepājas Leļļu teātri,” entuziasmu pauž Liepājas Leļļu teātra mākslinieciskais vadītājs Edgars Niklasons.

Uzzini vairāk:
Spied šeit


Laimīgā nometne 2024!!! 🥳

🔹Kur? Užavā

🔹Kad?  7.–12. jūlijā

Šī būs jau 15. Laimīgā nometne sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9–17 gadus vecām meitenēm!

Draudzība, daba, sevis izziņa, silta atmosfēra un veicinoši izaicinājumikopā ar lielisku nometnes vadītāju komandu. Iespēja atklāt un izpaust sevi, veidot draudzīgas saites un radīt skaistas atmiņas.

👉Vairāk informācijas un pieteikšanās pa e-pastu [email protected], tālruni 20241394 vai 

Šeit!Latvijas Leļļu teātra ēkā apslēptais detektīvs – “Sivēnam pa pēdām" 🐷

No 13. janvāra Latvijas Leļļu teātra repertuāru papildinās unikāla izrāde-detektīvs “Sivēnam pa pēdām”, kas ne vien aicinās jaunos skatītājus piedalīties īstā izmeklēšanā un asināt kritiskās domāšanas un prāta spējas, bet ļaus arī iepazīt jaunatklātās teātra ēkas aizkulises un publikai slēgto daļu. Dramaturģes Ances Muižnieces radītajā stāstā, ko iestudējis teātra galvenais režisors Edgars Kaufelds, 3 izmeklētāji kopā ar skatītājiem dosies pratināt ļoti īpašus teātra darbiniekus, lai atrisinātu mistisko noslēpumu – kur pazudis sivēns Nuf-Nufs no visiem zināmās izrādes.

Par iestudējumu stāsta Ance Muižniece: “Šajā izrādē domāšana un risināšana ir svarīgākais elements – “Sivēnam pa pēdām” skatītāji tiek aktīvi iesaistīti, un ar izklaides palīdzību tiek rosināta bērnu kritiskā domāšana. Nāksies pamest Mazās zāles krēslu ērto komfortu un doties pusstundu garā ceļojumā pa teātri. Būs grūti, bet būs arī aizraujoši, un (cerams) izrādes beigās noziegums tiks atrisināts!”

Kādam varbūt liksies, ka pazudusi vien rozīga sivēna lellīte – kāpēc ap to jātaisa tāda jezga? Lūk, kāpēc – leļļu pasaulē tā ir traģēdija, jo sivēns ir viens no mūsu kolēģiem – aktieriem, kuram gan cilvēki, gan lelles ir stipri pieķērušies. Viņš ir ļoti sirsnīgs un mīļš sivēns un strādā teātrī jau kopš 2014. gada. Turklāt sivēnam drīz jāspēlē izrādes, ja viņš neatradīsies, tad ko mēs darīsim? “Divi sivēntiņi un vilks”? Nē, nē, tā to nevar atstāt!

Izmeklētāju lomās iejutīsies aktieri Dace Vītola, Miķelis Žideļūns un Arnita Jaunzeme, lai kopā ar 3 grupās sadalītām skatītāju daļām dotos pie trīs aizdomās turamajiem, kurus izrādē atveidos Lilija Sūna, Rūdolfs Apse un Matīss Millers. Par kriminālprocesa vizuālo noformējumu parūpējušās Grāfienes (Justīne Jasjukeviča, Marianna Lapiņa), muzikālo pavadījumu radījis Staņislavs Kuļikovs, bet nozieguma tumšākos noslēpumus izgaismos Arta Kronberga.

Vairāk par izrādi un norises datumiem www.lelluteatris.lv. Biļetes nopērkamas visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un internetā!


2024. gada pirmais "Lielā Detektīva" numurs!

Jaunais "Lielā Detektīva" numurs ir klāt! Daudzi aizraujoši un āķīgi uzdevumi, kurus kopā var risināt visa ģimene! Garantējam - būs interesanti!


Abonē!


Kā piepildīt sapņus?

Straujiem soļiem tuvojas Jaunais gads - mēs visi par kaut ko sapņojam, kaut ko apņemamies, vēloties kļūt par labāko sevis versiju, vai ne? Katram savi mēŗki. Bet kā tos veiksmīgāk sasniegt? “Avenes” decembra/janvāra numurā atradīsi plānu ar konkrētiem plāna punktiem: kā piepildīt sapņus! ✨

Lai mums un jums izdodas!

Abonē "Aveni" nākamajam gadam:

Spied šeit


Labākā dāvana Ziemassvētkos? Protams, ka labākā meiteņu vasaras nometne pasaulē - Laimīgā nometne! 🎄 Pačuksti to Ziemassvētku vecītim, ja nu viņš to vēl nezina! ✨

Vairāk informācijas zemāk 👇

Spied šeitBalāde par dziedātājputniem un čūskām!

Šo brīdi mēs gaidījām ilgi… Vai tu esi tam gatava?! “Bada spēles: Balāde par dziedātājputniem un čūskām” ir klāt! 🥳

Šajā filmā iespējams ieskatīties jaunā Koriolāna Snova dzīvē, un atrast atbildes uz jautājumu - kāpēc viņš ir tieši tāds, kādu viņu redzējām “Bada spēļu” filmās?

Kinoteātros no 17. novembra!


Stila padomi - katrā "Avenē" 💕

Rudens rit pilnā sparā, un nu ir īstais brīdis, kad ieskatīties "Avenē" un uzzināt visu par aktuālākajām rudens modes tendencēm!

Katrā žurnāla numurā dažādi ieteikumi, padomi un jaunākās tendences!

👉Abonē "Aveni" nākamajam gadam!

Spied šeit

Jaunums - pašizaugsmes grāmata meitenēm "40 testi sevis iepazīšanai" 

Psiholoģiski testi un radoši uzdevumi, kuri palīdzēs iepazīt svarīgāko cilvēku pasaulē – sevi, izprast citu cilvēku domas un rīcību, mācīties pieņemt un piedot, kā arī iedvesmos meklēt savu īpašo vietu šajā pasaulē.

Tā būs lieliska dāvana jebkurai pusaudzei! Piedāvājam nelielu ieskatu:


Grāmata "Ko dari? Neko!" mūsu mājaslapā par īpaši labu cenu!

Par ko stāsta jaunā grāmata? Ir pienācis vasaras brīvlaiks, un Miks turpina iekulties jautrās un dīvainās situācijās, kuras autore apraksta ar tikai viņai raksturīgo labestīgo humoru. Pretēji vecāku iedomām par “saturīgu brīvā laika izmantošanu” pats jaukākais vasaras brīvlaikā ir tas, ka var “nedarīt neko”. Tomēr, tāpat kā citi bērni, Miks brīvlaikā satiekas ar draugiem, iet uz kino, makšķerē un pavada laiku ar ģimeni, iekuļas dīvainās, muļķīgās un arī pilnīgi trakās situācijās, bet viss vienmēr beidzas labi. Turklāt grāmatas beigās atrodams mazs noslēpums, kuru atšifrēs tikai tie, kas grāmatu izlasīs. Brīvību brīvlaikā!

Ilzes Skrastiņas pirmā grāmata – “Lieliskā dzīve bez Zoom” – tika nominēta 2022. gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijai”, savukārt otrā – “Kā iet pa skolu? Normāli” – saņēma 2023. gada “Pastariņa prēmiju”. Šīs grāmatas, kuras grūti lasīt bez smaida, ir bērnu un arī vecāku jau ļoti iemīļotas, autore bieži tiek aicināta tikties ar saviem lasītājiem Latvijas bibliotēkās. Abas pirmās grāmatas jau piedzīvojušas arī atkārtotus radiolasījumus Latvijas Radio teātrī.

Pērc te!

Brīvību brīvlaikā!

Lieliskas ziņas - tikko klajā nākusi Ilzes Skratiņas 3. grāmata par Mikiņa piedzīvojumiem - 

Vai esat no tiem sevišķi apzinīgajiem vecākiem, kam šķiet, ka vasaras brīvlaikā bērni jānodarbina “jēgpilni”, stingri saplānojot viņu nometņu, treniņu, franču valodas stundu un klavierspēles grafiku? Jums noteikti vajadzētu izlasīt tikko iznākušo Ilzes Skrastiņas trešo grāmatu par sākumskolnieka Mikiņa gaitām. Tā vēsta par jaunā cilvēka piedzīvojumiem pilno dzīvi brīvlaikā, un nosaukums ir uzvedinoši zīmīgs – “Ko dari? Neko!”.

Ilzes Skrastiņas pirmā grāmata – “Lieliskā dzīve bez Zoom” – tika nominēta 2022. gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijai”, savukārt otrā – “Kā iet pa skolu? Normāli” – saņēma 2023. gada “Pastariņa prēmiju”. Šīs grāmatas, kuras grūti lasīt bez smaida, ir bērnu un arī vecāku jau ļoti iemīļotas, autore bieži tiek aicināta tikties ar saviem lasītājiem Latvijas bibliotēkās. Abas pirmās grāmatas jau piedzīvojušas arī atkārtotus radiolasījumus Latvijas Radio teātrī.

Par ko stāsta jaunā grāmata? Ir pienācis vasaras brīvlaiks, un Miks turpina iekulties jautrās un dīvainās situācijās, kuras autore apraksta ar tikai viņai raksturīgo labestīgo humoru. Pretēji vecāku iedomām par “saturīgu brīvā laika izmantošanu” pats jaukākais vasaras brīvlaikā ir tas, ka var “nedarīt neko”. Tomēr, tāpat kā citi bērni, Miks brīvlaikā satiekas ar draugiem, iet uz kino, makšķerē un pavada laiku ar ģimeni, iekuļas dīvainās, muļķīgās un arī pilnīgi trakās situācijās, bet viss vienmēr beidzas labi. Turklāt grāmatas beigās atrodams mazs noslēpums, kuru atšifrēs tikai tie, kas grāmatu izlasīs. Brīvību brīvlaikā!


Latvijas Leļļu teātrī ielauzīsies "Gangsteromīte"!

No 19. maija ar rūpīgi plānotām zādzībām Latvijas Leļļu teātrī sāks uzdarboties rakstnieka Deivida Valjama radītā Gangsteromīte, ko Latvijas bērni pazīst no tāda paša nosaukuma bērnu detektīva. Režisors Edgars Niklasons asprātīgo un sirsnīgo stāstu ar britu dramaturga Lūka Džozefa Velša palīdzību pārvērtis kroņa nozagšanā ar pakaļdzīšanos un atzīšanos divos cēlienos, kurā aicināti piedalīties skatītāji no 6 gadu vecuma. Šis būs trešais un pēdējais šīs sezonas Lielās zāles iestudējums, kas skatītājus ievedīs muzikālā un piedzīvojumu pilnā izrādē, kurā galvenie tēli tiek izspēlēti ar košām, komiskām cilvēka auguma lellēm un kopā ar poētisko pilsētvidi veido emocionāli krāšņu un piepildītu skatuves ainavu. 

Vienpadsmit gadīgais Bens nevar ciest nedēļas nogales, kad jāpaliek pie Omītes. Večiņai ir biezas brilles, liekie zobi un viņa ir kā traka pēc dažnedažādiem kāpostu ēdieniem. Zēns labprātāk gribētu sēdēt mājāsun rakāties Tēta instrumentu kastē vai lasīt savu mīļāko iknedēļas žurnālu “Santehniķu Nedēļa”, bet ne šoreiz. Ciemojoties pie Omītes, viss rit savu gaitu, līdz Bens nejauši uzduras apslēptām dārglietām. Vaitās pieder Omītei? Un, ja tā, tad kāpēc viņa dzīvo tik pieticīgi? Ja nu dārglietas ir zagtas? Bens apņema satklāt noslēpumu, nenojauzdams, ka nokļūs satriecošā piedzīvojumā, kas viņa domas par Omīti mainīs uz visiem laikiem. Tas, ka kāds ir vecs, nenozīmē, ka viņa dzīve ir garlaicīga. Tieši otrādi – atverot savu sirdi vecāku ļaužu stāstiem, var ieraudzīt, cik tie ir aizraujoši un brīnumu pilni.

Izrāde "Skeleta Juhana gaitas" 

Tēte un māmuks dzīvo laukos, meža mājās. Kādu dienu tēte mājās pārved skeletu, kurš ir devies pensijā. Skelets, kas nekad nav piederējis cilvēkam, bet bijis plastmasas mācību līdzeklis anatomijas stundām, ir noguris, nobružāts un pensionējies, tas nonāk aprūpē pie māmuka un tētes mājās, kur abi ir nodzīvojuši visu mūžu. Skelets iegūst vārdu Juhans un sāk piedalīties tētes un māmuka ikdienas dzīvē, ienesot tajā gan pārpratumus un jautrību, gan daudz sirsnības, un palīdz atrisināt tētes un māmuka savstarpējās attiecības.

Biļetes uz izrādi iegādājies te: 
Biļetes

Pinokio Latvijas Nacionālajā teātrī!

Vai zināji, ka Latvijas Nacionālajā teātrī iespējams noskatīties izrādi "Pinokio piedzīvojumi"? 

Klasiskais stāsts par galdnieku, kas no koka pagales izgrebj lelli, tāpat vien – iedvesmots un iztēlē redzēdams koka pagalē cilvēka kontūras. Puika atdzīvojas, tiek pie vārda Pinokio un dodas pasaulē, kur ierauga, cik dzīve ir raiba. Kamēr pasaulē būs cilvēki, kas malkas šķilā spēs saskatīt dzīvu radību, tikmēr pastāvēs arī teātris, kas darbojas ar tiem pašiem instrumentiem – iztēli, sirdi un mazliet matērijas.

👉Tuvākie izrādes datumi: 26. marts, 31. marts, 13.aprīlis, 22. aprīlis.

www.teatris.lv

Jaunums "Leļļu teātrī" - Divi mazi mežonēni!

Sems ar Jenu beidzot īsteno ilgi loloto sapni un uzsāk dzīvi mežā kā indiāņi. Tas ir milzīgs solis abu zēnu dzīvē, jo dzīve mežā nav no tām vieglākajām, mazie indiāņi kļūst par mežonēniem līdz viņiem pievienojas Gaja. Trijatā viņi sāk iepazīt meža pasaules burvību, dodoties medībās, vērojot dzīvniekus, putnus un citus meža iemītniekus, kuri slēpjas no cilvēkiem. Piedzīvojumi un pārbaudījumi satuvina trijotni atļaujot viņiem piepildīt savus sapņus un atklāt dabas skaisto varenību.

👉Izrāde "Divi mazi mežonēni" skatāma no 17. marta!
Biļetes

Latvijas Leļļu teātrī sākas pirmizrāžu maratons!

Latvijas Leļļu teātris līdz sezonas beigām skatītāju vērtējumam nodos 7 jaunas izrādes, no kurām pirmā publiku sasniegs jau 17. februārī! Pavasara pirmizrāžu maratonu teātris uzsāk ar iestudējumu “Vafeļu sirdis. Misija – tētis” pēc Marijas Parras stāsta motīviem, savukārt martā, aprīlī un maijā gaidāmas katrā pa divām pirmizrādēm. Repertuāra papildinājums paredzēts gan pirmsskolas un skolas vecuma, gan pieaugušo auditorijai.

👉Biļetes iegādājamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs. Vairāk informācijas teātra mājaslapā www.lelluteatris.lv.


Pirmā "Avene" - februārī!

Vēlamies atgādināt, ka gada pirmā "Avene" iznāks februārī! ✨

👉Šogad žurnālu savā pastkastītē un veikalos atradīsi katru otro mēnesi! 


Abonē šeit!

Klāt janvāra "Lielais Detektīvs"! 

Vēro, domā, atrisini - jaunais numurs ir ieradies! Ja vēl neesi abonējis "Lielo Detektīvu" šim gadam, to joprojām ir iespējams izdarīt! 🎁


Abonē šeit!

Avenes "Laimīgā nometne" 2023!

Jā - arī nākamgad notiks Avenes "Laimīgā nometne"! Tā būs jau 15. "Laimīgā nometne" sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9-17 gadus vecām meitenēm.

Draudzība, daba, sevis izziņa, silta atmosfēra un veicinoši izaicinājumi. Tas viss, lai vairāk atklātu un paustu sevi, veidotu draudzīgas saites un radītu skaistas atmiņas. Nometnes mērķis ir veicināt sevis izpratni un tādējādi arī harmoniskāku mijiedarbību ar apkārtējiem cilvēkiem, kā arī iespējas atklāt un realizēt savu potenciālu. Nometnes vērtības ir atbildība un ilgtspēja, kas izpaužas mazos soļos - vērīgumā pret apkārtējo telpu, vidi, savām vajadzībām un robežām mijiedarbībā ar cilvēkiem.


Vairāk informācijas!

"Ucipuci" redaktore iegūst AKKA/LAA Autortiesību bezgalības balvu!

Lepojamies ar mūsu žurnāla "Ucipuci" redaktori Zani Zustu! Apsveicam ar balvas iegūšanu! ✨

Kļūsti par "Avenes" zvaigzni!

Iespēja kļūt par "Avenes" zvaigzni, eksperti vai līdzautori! Veidosim žurnālu kopā! 💕 Ar pirmajām lasītājām, kuras savus pieteikumus jau ir iesūtījušas, esam sazinājušies - šobrīd top raksti gada pirmajam žurnāla numuram. Jauks bonuss - tām meitenēm, kuras pieteiksies līdz 15. decembrim, būs iespēja tikt pie superīgām dāvaniņām! 

Spied šeit

Sveiciens decembrī! Klāt arī gada pēdējie numuri! 

Decembra "Avenīte", "Avene", "Lielais Detektīvs" un "Ucipuci" ir klāt! Iegādājies jaunos numurus, kā arī abonē žurnālus nākamajam gadam, lai 2023. gadu varam pavadīt kopā - aizraujoši, izzinoši un interesanti! 


Abonē te!


Ziemas kapsulā!

Lai nebūtu tā, ka ir ļoti daudz drēbju, bet vienmēr ir sajūta “man nav, ko vilkt”, mēģini izveidot ziemas kapsulas garderobi. Piemēram, iegādājies džemperus neitrālos, vienkrāsainos toņos ✨ Iztēlojies – bēšas krāsas džemperi tu varēsi vilkt kopā gan ar zilām, gan melnām džinsa biksēm. Tāpat arī ar savām jau esošajām dažādu krāsu auduma biksēm, mini svārkiem, garajiem svārkiem, pat vilkt pa virsu dažādām kleitām. Un tad reizi pa reizei savu garderobi vari papildināt ar kaut ko ne tik klasisku un vienkāršu. Galvenais, lai ir šī bāze!

👉Uzzini vairāk un iedvesmojies - jaunākajā “Iedvesmas Dienasgramatā” atradīsi vērtīgus stila padomus!

👉Nākamajā gadā “Iedvesmas Dienasgrāmata” un “Avene” iznāks vienos vākos! 
Spied šeit

Ķer ciet - lielās Ziemassvētku atlaides!

Svētki tuvojas, sākam domāt par sirsnīgām un vērtīgām davaniņām! Šobrīd darbošanās grāmatiņām lieliska cena - tikai 6 eiro (iepriekš 10 eiro) !!! Ķer ciet, kamēr ir! 


Pērc te!

Valsts svētku noskaņās

Sveiciens Latvijas valsts svētku nedēļā! Paskat, kā 18. novembri atzīmē “Avenītes” lasītājas - ar skaistu, košu, krāsainu salūtu, kas liecina par priecīgiem svētkiem. Lai mums visiem piepildīta un patriotiska nedēļas nogale kopā ar mīļajiem! Lai brīnišķīga mūsu Latvijas dzimšanas diena! 🇱🇻

UCIPUCI novembris! 

Gada pirmspēdējais "Ucipuci" numurs ir klāt! Lai arī nākamais gads kopā ar enerģisko rotaļu pūcīti ir izzinošs un interesants, abonē žurnālu 2023. gadam jau tagad!

Spied šeitJauna, lieliska cena darbošanās grāmatiņām

Pirmssvētku fantastiskās atlaides - grāmatiņam "Ucipuci raksta vēstules" un "Pazudušais gredzens" cena tikai 6 EUR un abas kopā - vēl lētāk! Ķer ciet, kamēr ir!

ŠEIT

Klāt jaunā "Avenīte" un foršas dāvaniņas!

Līdz Ziemassvētkiem vēl nedaudz jāpaciešas, taču novembra "Avenīte" gan nāk kā īsts svētku priekšvēstnesis: šoreiz ar veselām divām dāvaniņām: piespraudīti un fliterīšu komplektu mirdzošai svētku gaidīšanai!

Agrās abonēšanas atlaides - līdz 31. oktobrim 

Vēl tikai šomēnes abonē sava bērna mīļāko žurnālu nākamajam gadam ar atlaidi.

 
abonēt

Draudzēsimies Instagram un Facebook? 

Konkursi, jaunumi, informācija par visiem "Iddea" žurnāliem - šo visu un vēl vairāk atradīsi mūsu "Instagram" un "Facebook" lapās! Nāc un piesko - draudzēsimies arī sociālajos tīklos! 

  • Instagram - @iddea.zurnali
  • Facebook - Iddea bērnu žurnāli

Uz teātri kopā ar klasesbiedriem!

No 2022. gada oktobra Latvijas Leļļu teātris uzsācis jaunu programmu klasesbiedru grupām, kas ļauj populārākās skolēniem domātās izrādes apmeklēt par izdevīgāku cenu. Piesakot 10 klasesbiedru grupu, iegūstiet 30-40% atlaidi katrai biļetei – par vienu biļeti maksājot 10.00 EUR.

Vairāk informācijas mājaslapā www.lelluteatris.lv

Lielais Detektīvs svin dzimšanas dienu!

"Lielais Detektīvs" svin dzimšanas dienu!

Žurnāla "Lielais Detektīvs" pirmais numurs iznāca novembrī, pirms diviem gadiem. Svinam! 


UCIPUCI - žurnāls mazajiem lasītājiem 3+

Ucipuci pūcīte katru mēnesi ir gatava spēlēties un mācīties kopā ar tevi! Žurnāls, kurā atradīsiet interesantas un izzinošas spēles, uzdevumus. 

Ucipuci vienmēr līdzi nāk uzlīmju komplektiņš! Lai radoša darbošanās!

Abonē “UCIPUCI” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 30 eiro!


"Lielais Detektīvs" - zinātkāriem un aizrautīgiem bērniem!

"Lielais Detektīvs" ir žurnāls aizrautīgiem bērniem vecumā no 5-10 gadiem. Tādiem, kuriem patīk izzināt noslēpumus, sekot norādēm, pētīt, šifrēt, minēt mīklas, risināt āķīgus uzdevumus un radoši darboties. Visa ģimene kopā var iejusties izmeklētāju lomās - interesanti būs gan mazajiem ķipariem, gan arī tētim un mammai: risināmās Lietas ir dažādās grūtības pakāpēs. "Lielajam detektīvam" tiek pievienoti arī dažādi detektīvu rīki: uzlīmes, šifri, lupas.

Žurnāls iznāk KATRU mēnesi!

Abonē “Lielo Detektīvu” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 19 eiro!


IEPRIECINI SAVA UZŅE'MUMA DARBINIEKU BĒRNUS!

Gribētos svētkos iepriecināt sava uzņēmuma darbinieku bērnus, bet daudzi vecāki iebilst pret kārtējo saldumu dāvināšanu. Kā būtu ar bērnu žurnāla abonementu 2023. gadam?

No 25 Latvijā nopērkamiem bērnu žurnāliem latviešu valodā tikai trešā daļa tiek veidoti Latvijā un piedāvā oriģinālu saturu, stāstot par Latvijas dabu, notikumiem un cilvēkiem. Mūsu žurnālus veido tādas personības kā rakstniece Zane Zusta un kultūras žurnāliste Anda Spriņģe. Žurnāli ir saturīgi, bet vienlaikus izklaidējoši un interaktīvi. Saikne ar savu valodu un kultūru veidojas bērnībā. Jūs varat uzdāvināt bērniem iespēju to stiprināt visa gada garumā.

Pēc iepriekšējā gada pieredzes, kad vairāki uzņēmumi īsi pirms Ziemassvētkiem mūs uzrunāja ar jautājumu, kā varētu abonēt savu darbinieku bērniem mūsu žurnālus, šogad esam laikus sagatavojuši piedāvājumu.  Tas ir tiešām vienkārši:

  • Apskatiet piedāvājumu un izvēlieties žurnālus
  •  Atsūtiet bērnu vārdus un žurnālu piegādes adreses
  • Apmaksājiet pasūtījumu līdz 30. novembrim
  • Saņemiet skaistas abonentu kartītes, ko varēsiet noformēt kā dāvanu katram bērnam

*Izdarot izvēli līdz 15. novembrim visiem abonementiem -15% atlaide.

Piedalies "Instagram" konkursā!

Mūsu instagram kontā @iddea.zurnali šobrīd norisinās lielisks konkurss - četri laimīgie tiks pie kāda no "Iddea" žurnālu abonementiem pēc savas izvēles 2023. gada pirmajam pusgadam! Laimē "Avenes", "Avenītes" "Lielā Detektīva" vai "UCIPUCI" abonementu! 

Konkursa noteikumus meklē pie konkursa ieraksta @iddea.zurnali kontā vai "Facebook" lapā "Iddea bērnu žurnāli". Lai izdodas!

Nākamo gadu pavadi kopā ar "Avenīti"!

Radoši uzdevumi, testi, noderīgi padomi, interesanti rakstiņi, spēles, attiecības ar draugiem, ģimeni, dažādas spēles, stila knifiņi - tas viss un vēl vairāk atrodams katrā “Avenītes” numurā! Tas ir žurnāls, kas paredzēts jaunākā skolas vecuma meitenēm: par visu, kas dzīvē svarīgs. Tāpat “Avenīte” būs lielisks palīgs arī lasītprasmes veicināšanai - gan izklaidējoši, gan izglītojoši.

“Avenīte” iznāk KATRU mēnesi!

Abonē žurnālu nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 29 eiro!

Oktobra "Avene" ir klāt!

Uzzini, no kā baidās dziedātājs Harijs Stails! 

Ko varam sagaidīt no oktobra? Dažādi forši pasākumi un notikumi!

Helovīna meikapa idejas spocīgiem svētkiem!

Kā izdzīvot skolā?

Dažādi testi, uzdevumi, interesanti raksti - tas viss un vēl vairāk jaunajā "Avenē"!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.