Avenes "Laimīgā nometne" pavisam drīz!

Nenokavē iespēju lieliski pavadīt laiku Avenes "Laimīgajā nometnē" - neaizmirstams vasaras piedzīvojums!

Šī būs jau 15. "Laimīgā nometne" sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9-17 gadus vecām meitenēm. Vairāk informācijas mājaslapā www.laimiganometne.lv!

Leļļu teātra jaunā izrāde  "Vaļa dziesma" būs skatāma no 26. maija Kamīnzālē (Rīgas Latviešu biedrības namā)

Trīs nozīmīgākās vasaras manā dzīvē. Kasetes, cukurmaizes, slepens pasaules glābšanas plāns, noziegums un viņa - pārdzīvojumi, kas satricināja manu pasauli. Vajadzēja paiet ilgam laikam, lai saprastu, cik lielu iespaidu tie uz mani patiesībā ir atstājuši. Vajadzēja paiet ilgam laikam, lai saprastu, ka es sākos tikai no brīža, kad radās Vendels, no brīža, kad man bija 12 gadi. Pirms tam manis it kā nemaz nebija. 


Pats to neapzinādamies, vienmēr esmu gatavojies šim koncertam. Taču “Vaļa dziesma” nav tikai viendziesmas albums par visu līdz šim. Tas ir ... es pat īsti nevaru pateikt, kas tas ir. Par to, kāpēc vaļi dzied, pat zinātnieki vēl nav spējuši vienoties: vai vaļi tā mēģina pievilināt partneri? Kilometriem tālu paziņot, ka ir iemīlējušies? Varbūt vienkārši cenšas sev pievērst uzmanību, mākslinieciski izpausties, sazināties?

Varbūt vaļi dzied, jo nespēj nedziedāt.

👉Izrāde bērniem vecumā no 12 gadiem un viņu vecākiem!

👉Vairāk informācijas mājaslapā www.lelluteatris.v

Konkurss "Lielā Detektīva" maija/jūnija numurā! 

Izlasi uzdevuma noteikumus uz žurnāla “Lielais Detektīvs” maija-jūnija numura 2. vāka! Sadaļā "konkursi" aizpildi pieteikuma formu un pievieno savu atbildes variantu! 

👉Pieteikumus gaidīsim līdz 15. jūnijam. Konkursa rezultāti tiks paziņoti jūlija numurā!Piedalies "Avenītes" konkursā!

"Avenītes" maija numurā atradīsi vairākus konkursus: vienā no tiem iespējams laimēt kādu no šīm grāmatiņām par vārdiem.

👉Konkursa noteikumus atradīsi žurnāla 10. lappusē! 


Latvijas Leļļu teātrī ielauzīsies "Gangsteromīte"!

No 19. maija ar rūpīgi plānotām zādzībām Latvijas Leļļu teātrī sāks uzdarboties rakstnieka Deivida Valjama radītā Gangsteromīte, ko Latvijas bērni pazīst no tāda paša nosaukuma bērnu detektīva. Režisors Edgars Niklasons asprātīgo un sirsnīgo stāstu ar britu dramaturga Lūka Džozefa Velša palīdzību pārvērtis kroņa nozagšanā ar pakaļdzīšanos un atzīšanos divos cēlienos, kurā aicināti piedalīties skatītāji no 6 gadu vecuma. Šis būs trešais un pēdējais šīs sezonas Lielās zāles iestudējums, kas skatītājus ievedīs muzikālā un piedzīvojumu pilnā izrādē, kurā galvenie tēli tiek izspēlēti ar košām, komiskām cilvēka auguma lellēm un kopā ar poētisko pilsētvidi veido emocionāli krāšņu un piepildītu skatuves ainavu. 

Vienpadsmit gadīgais Bens nevar ciest nedēļas nogales, kad jāpaliek pie Omītes. Večiņai ir biezas brilles, liekie zobi un viņa ir kā traka pēc dažnedažādiem kāpostu ēdieniem. Zēns labprātāk gribētu sēdēt mājāsun rakāties Tēta instrumentu kastē vai lasīt savu mīļāko iknedēļas žurnālu “Santehniķu Nedēļa”, bet ne šoreiz. Ciemojoties pie Omītes, viss rit savu gaitu, līdz Bens nejauši uzduras apslēptām dārglietām. Vaitās pieder Omītei? Un, ja tā, tad kāpēc viņa dzīvo tik pieticīgi? Ja nu dārglietas ir zagtas? Bens apņema satklāt noslēpumu, nenojauzdams, ka nokļūs satriecošā piedzīvojumā, kas viņa domas par Omīti mainīs uz visiem laikiem. Tas, ka kāds ir vecs, nenozīmē, ka viņa dzīve ir garlaicīga. Tieši otrādi – atverot savu sirdi vecāku ļaužu stāstiem, var ieraudzīt, cik tie ir aizraujoši un brīnumu pilni.
"Ucipuci" maijs ☀️

Darbosimies, spēlēsimies un lasīsim - "Ucipuci" maija numurs ir klāt! Šis žurnāls paredzēts bērniņiem no 3 gadu vecuma.

Abonē!
Klāt arī maija "Avenīte" ☀️

Sveiciens pavasara pēdējā mēnesī! Gaidīsim vasaru kopā ar "Avenīti"! Kā vienmēr - radoši darbiņi un uzdevumi.
Klāt jaunais "Lielā Detektīva" numurs!

"Lielais Detektīvs" ir žurnāls puikām un meitenēm vecumā no 6 gadiem. Žurnāls kā izlaušanās spēle - būs interesanti! Vēro, domā, atrisini! 


Jaunums - animācijas filma “Slavenais lāču iebrukums Sicīlijā” kinoteātrī “Forum Cinemas” 

Filmiņas pamatā ir itāļu rakstnieka un mākslinieka Dino Budzati, tāda paša nosaukuma grāmata, kas pirmo reizi izdota 1945.gadā. Tā vēsta par karu starp Hercogu, Sicīlijas tirānu, un karali Leoncio, lāču valdnieku. Dziļi kalnos Sicīlijā atrodas lāču karaļvalsts, kur dzīve rit rimti un noslēgti, izvairoties no cilvēkiem. Līdz kādā dienā vienu no lācēniem nolaupa mednieki. Gudrais un godīgais karalis Leoncio, ved pavalstniekus bīstamā ceļojumā, lai glābtu lācēnu. Lāči karā uzvar un sāk dzīvot līdzenumā. Viss būtu beidzies labi, ja tie neļautos cilvēku netikumiem. Tā ir pasaka par pretrunām starp dabu un cilvēkiem, kas vēstīta ļoti gleznieciskā, oriģinālā vizuālā manierē. Animācijas filma izrādīta un guvusi atzinību vairākos filmu festivālos, tostarp Ansī starptautiskajā animācijas filmu festivālā un Kannu kino festivālā.


KONKURSS "AVENES" APRĪĻA/MAIJA NUMURĀ! 💕

Konkursa noteikumus atradīsi žurnāla 3. lappusē! Ja tos izpildīsi, piedalīsies izlozē par kādu no 10 lieliskajiem zīmola "Essence" produktiem!

Reģistrējies konkursam līdz 15. maijam:

Spied šeitJau šo sestdien, 15. aprīlī, kinoteātrī “K Suns” visu dienu bez

maksas demonstrēs animācijas filmas. Izrādīs sešas dažādas
programmas, kurās iekļautas filmas gan bērniem, gan pieaugušajiem.
Animācijas dienu organizē godalgotais Latvijas animācijas filmu
režisors Vladimirs Leščovs.

  Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc brīvbiļetes uz seansiem varēs
izņemt kinoteātra “K Suns” mājaslapā www.kinogalerija.lv

Animācijas dienas apmeklētāji laipni aicināti ziedot Ukrainas
bērniem, kas cietuši no Krievijas agresijas.

Izrāde  "Kādā dienā OtrĀdā" jau 15. aprīlī!

Bērniem ir labāk, jo nav jāiet uz darbu un jāpelna nauda, viņi var spēlēties un neuztraukties par rēķiniem.

Pieaugušajiem ir labāk, jo viņi var sev nopirkt saldumus un visādas mantas, iet vēlu gulēt un viņiem nav jādara viss, ko mamma liek.

Kas notiktu, ja kādā dienā OtrĀdā bērni un vecāki pēkšņi nonāktu viens otra ādā un izmēģinātu, kā tas ir, kad viss ir otrādi? Vai mamma būtu paklausīga un labi uzvestos, bet meitai pietiktu laika ar viņu vakarā aprunāties par dienas gaitām?

Biļetes iegādājies te: 
Biļetes

"Ucipuci" aprīlis: darbosimies, spēlēsimies, lasīsim!

Lai jauks, izzinošs un radošs pavasaris! ☀️Aprīļa "Avenīte" ir klāt!

Sveiciens aprīlī! Pavasaris ir ieradies, tāpat arī aprīļa "Avenītes" numurs!

Zīmē, saceri, risini, cep, sagatavojies Lieldienām: svētki tuvojas straujiem soļiem! Lai raibi un interesanti! ☀️

Avenes "Laimīgā nometne" notiks jūlijā! Piesakies!

Šī būs jau 15. "Laimīgā nometne" sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9-17 gadus vecām meitenēm. Vairāk informācijas mājaslapā www.laimiganometne.lv!

Izrāde "Skeleta Juhana gaitas" 

Tēte un māmuks dzīvo laukos, meža mājās. Kādu dienu tēte mājās pārved skeletu, kurš ir devies pensijā. Skelets, kas nekad nav piederējis cilvēkam, bet bijis plastmasas mācību līdzeklis anatomijas stundām, ir noguris, nobružāts un pensionējies, tas nonāk aprūpē pie māmuka un tētes mājās, kur abi ir nodzīvojuši visu mūžu. Skelets iegūst vārdu Juhans un sāk piedalīties tētes un māmuka ikdienas dzīvē, ienesot tajā gan pārpratumus un jautrību, gan daudz sirsnības, un palīdz atrisināt tētes un māmuka savstarpējās attiecības.

Biļetes uz izrādi iegādājies te: 
Biļetes

Pinokio Latvijas Nacionālajā teātrī!

Vai zināji, ka Latvijas Nacionālajā teātrī iespējams noskatīties izrādi "Pinokio piedzīvojumi"? 

Klasiskais stāsts par galdnieku, kas no koka pagales izgrebj lelli, tāpat vien – iedvesmots un iztēlē redzēdams koka pagalē cilvēka kontūras. Puika atdzīvojas, tiek pie vārda Pinokio un dodas pasaulē, kur ierauga, cik dzīve ir raiba. Kamēr pasaulē būs cilvēki, kas malkas šķilā spēs saskatīt dzīvu radību, tikmēr pastāvēs arī teātris, kas darbojas ar tiem pašiem instrumentiem – iztēli, sirdi un mazliet matērijas.

👉Tuvākie izrādes datumi: 26. marts, 31. marts, 13.aprīlis, 22. aprīlis.

www.teatris.lv

Jaunums "Leļļu teātrī" - Divi mazi mežonēni!

Sems ar Jenu beidzot īsteno ilgi loloto sapni un uzsāk dzīvi mežā kā indiāņi. Tas ir milzīgs solis abu zēnu dzīvē, jo dzīve mežā nav no tām vieglākajām, mazie indiāņi kļūst par mežonēniem līdz viņiem pievienojas Gaja. Trijatā viņi sāk iepazīt meža pasaules burvību, dodoties medībās, vērojot dzīvniekus, putnus un citus meža iemītniekus, kuri slēpjas no cilvēkiem. Piedzīvojumi un pārbaudījumi satuvina trijotni atļaujot viņiem piepildīt savus sapņus un atklāt dabas skaisto varenību.

👉Izrāde "Divi mazi mežonēni" skatāma no 17. marta!
Biļetes

Sveiciens pavasara pirmajā mēnesī! Klāt arī jaunie numuri! ☀️

Ucipuci 


Avenīte


Lielais Detektīvs


Latvijas Leļļu teātrī sākas pirmizrāžu maratons!

Latvijas Leļļu teātris līdz sezonas beigām skatītāju vērtējumam nodos 7 jaunas izrādes, no kurām pirmā publiku sasniegs jau 17. februārī! Pavasara pirmizrāžu maratonu teātris uzsāk ar iestudējumu “Vafeļu sirdis. Misija – tētis” pēc Marijas Parras stāsta motīviem, savukārt martā, aprīlī un maijā gaidāmas katrā pa divām pirmizrādēm. Repertuāra papildinājums paredzēts gan pirmsskolas un skolas vecuma, gan pieaugušo auditorijai.

👉Biļetes iegādājamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs. Vairāk informācijas teātra mājaslapā www.lelluteatris.lv.


Jaunā "Avene" ir klāt!

Ir iznācis "Avenes" februāra/marta numurs!

🔹Tajā atradīsi rakstu par aktuālā seriāla "Wednesday" galvenās lomas atveidotāju - aktrisi Džennu Ortegu.

🔹Mūziķis Chris Noah stāsta par saviem sapņiem, mērķiem un to, kā ir darboties mūzikas nozarē.

🔹TikTokere Undixone dalās ieteikumos un atminas smieklīgākos notikumus satura veidošanas karjerā.

🔹Uzzini, kāda skola tev ir vispiemērotākā!

Šos un citus interesantus rakstus atradīsi "Avenes" februāra numurā!

"Ucipuci" februāris!

Klāt jauns mēnesis, klāt arī jaunais "Ucipuci" numurs! Domāsim, krāsosim un līmēsim kopā! 

👉"Ucipuci" iznāk KATRU mēnesi!

👉Ja vēl neesi paspējis abonēt sava bērniņa mīļāko žurnālu - to var izdarīt šeit:


Abonē te!Katrā "Ucipuci" numurā interesanti uzdevumi! ✨

Neliels ieskats žurnāla janvāra numurā - skaitām, krāsojam, spēlējamies!


Pirmā "Avene" - februārī!

Vēlamies atgādināt, ka gada pirmā "Avene" iznāks februārī! ✨

👉Šogad žurnālu savā pastkastītē un veikalos atradīsi katru otro mēnesi! 


Abonē šeit!

Klāt janvāra "Lielais Detektīvs"! 

Vēro, domā, atrisini - jaunais numurs ir ieradies! Ja vēl neesi abonējis "Lielo Detektīvu" šim gadam, to joprojām ir iespējams izdarīt! 🎁


Abonē šeit!

"Ucipuci" janvāris ❄️

Klajā nācis jaunākais "Ucipuci" numurs! Šogad Ucipuci apņemas iepriecināt vēl vairāk - krāsosim, griezīsim, mācīsimies burtiņus un spēlēsimies ar pirkstiņellītēm! Būs patiešām radošs un interesants gads! 

Joprojām iespējams abonēt žurnālu šim gadam:


Abonē šeit!

Abonē žurnālus 2023. gadam!

Gada pēdējie numuri, visticamāk, jau ir iepazīti un izzināti, taču pavisam drīz būs klāt janvāris, kas nesīs jaunus piedzīvojumus! Vai jau abonēji sava bērna mīļāko žurnālu 2023. gadam? Lieliska dāvana svētkos! 🎄

  

Avenes "Laimīgā nometne" 2023!

Jā - arī nākamgad notiks Avenes "Laimīgā nometne"! Tā būs jau 15. "Laimīgā nometne" sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9-17 gadus vecām meitenēm.

Draudzība, daba, sevis izziņa, silta atmosfēra un veicinoši izaicinājumi. Tas viss, lai vairāk atklātu un paustu sevi, veidotu draudzīgas saites un radītu skaistas atmiņas. Nometnes mērķis ir veicināt sevis izpratni un tādējādi arī harmoniskāku mijiedarbību ar apkārtējiem cilvēkiem, kā arī iespējas atklāt un realizēt savu potenciālu. Nometnes vērtības ir atbildība un ilgtspēja, kas izpaužas mazos soļos - vērīgumā pret apkārtējo telpu, vidi, savām vajadzībām un robežām mijiedarbībā ar cilvēkiem.


Vairāk informācijas!

"Ucipuci" redaktore iegūst AKKA/LAA Autortiesību bezgalības balvu!

Lepojamies ar mūsu žurnāla "Ucipuci" redaktori Zani Zustu! Apsveicam ar balvas iegūšanu! ✨

Kļūsti par "Avenes" zvaigzni!

Iespēja kļūt par "Avenes" zvaigzni, eksperti vai līdzautori! Veidosim žurnālu kopā! 💕 Ar pirmajām lasītājām, kuras savus pieteikumus jau ir iesūtījušas, esam sazinājušies - šobrīd top raksti gada pirmajam žurnāla numuram. Jauks bonuss - tām meitenēm, kuras pieteiksies līdz 15. decembrim, būs iespēja tikt pie superīgām dāvaniņām! 

Spied šeit

Sveiciens decembrī! Klāt arī gada pēdējie numuri! 

Decembra "Avenīte", "Avene", "Lielais Detektīvs" un "Ucipuci" ir klāt! Iegādājies jaunos numurus, kā arī abonē žurnālus nākamajam gadam, lai 2023. gadu varam pavadīt kopā - aizraujoši, izzinoši un interesanti! 


Abonē te!


Ziemas kapsulā!

Lai nebūtu tā, ka ir ļoti daudz drēbju, bet vienmēr ir sajūta “man nav, ko vilkt”, mēģini izveidot ziemas kapsulas garderobi. Piemēram, iegādājies džemperus neitrālos, vienkrāsainos toņos ✨ Iztēlojies – bēšas krāsas džemperi tu varēsi vilkt kopā gan ar zilām, gan melnām džinsa biksēm. Tāpat arī ar savām jau esošajām dažādu krāsu auduma biksēm, mini svārkiem, garajiem svārkiem, pat vilkt pa virsu dažādām kleitām. Un tad reizi pa reizei savu garderobi vari papildināt ar kaut ko ne tik klasisku un vienkāršu. Galvenais, lai ir šī bāze!

👉Uzzini vairāk un iedvesmojies - jaunākajā “Iedvesmas Dienasgramatā” atradīsi vērtīgus stila padomus!

👉Nākamajā gadā “Iedvesmas Dienasgrāmata” un “Avene” iznāks vienos vākos! 
Spied šeit

Ķer ciet - lielās Ziemassvētku atlaides!

Svētki tuvojas, sākam domāt par sirsnīgām un vērtīgām davaniņām! Šobrīd darbošanās grāmatiņām lieliska cena - tikai 6 eiro (iepriekš 10 eiro) !!! Ķer ciet, kamēr ir! 


Pērc te!

Valsts svētku noskaņās

Sveiciens Latvijas valsts svētku nedēļā! Paskat, kā 18. novembri atzīmē “Avenītes” lasītājas - ar skaistu, košu, krāsainu salūtu, kas liecina par priecīgiem svētkiem. Lai mums visiem piepildīta un patriotiska nedēļas nogale kopā ar mīļajiem! Lai brīnišķīga mūsu Latvijas dzimšanas diena! 🇱🇻

UCIPUCI novembris! 

Gada pirmspēdējais "Ucipuci" numurs ir klāt! Lai arī nākamais gads kopā ar enerģisko rotaļu pūcīti ir izzinošs un interesants, abonē žurnālu 2023. gadam jau tagad!

Spied šeitJauna, lieliska cena darbošanās grāmatiņām

Pirmssvētku fantastiskās atlaides - grāmatiņam "Ucipuci raksta vēstules" un "Pazudušais gredzens" cena tikai 6 EUR un abas kopā - vēl lētāk! Ķer ciet, kamēr ir!

ŠEIT

Klāt jaunā "Avenīte" un foršas dāvaniņas!

Līdz Ziemassvētkiem vēl nedaudz jāpaciešas, taču novembra "Avenīte" gan nāk kā īsts svētku priekšvēstnesis: šoreiz ar veselām divām dāvaniņām: piespraudīti un fliterīšu komplektu mirdzošai svētku gaidīšanai!

Agrās abonēšanas atlaides - līdz 31. oktobrim 

Vēl tikai šomēnes abonē sava bērna mīļāko žurnālu nākamajam gadam ar atlaidi.

 
abonēt

Draudzēsimies Instagram un Facebook? 

Konkursi, jaunumi, informācija par visiem "Iddea" žurnāliem - šo visu un vēl vairāk atradīsi mūsu "Instagram" un "Facebook" lapās! Nāc un piesko - draudzēsimies arī sociālajos tīklos! 

  • Instagram - @iddea.zurnali
  • Facebook - Iddea bērnu žurnāli

Uz teātri kopā ar klasesbiedriem!

No 2022. gada oktobra Latvijas Leļļu teātris uzsācis jaunu programmu klasesbiedru grupām, kas ļauj populārākās skolēniem domātās izrādes apmeklēt par izdevīgāku cenu. Piesakot 10 klasesbiedru grupu, iegūstiet 30-40% atlaidi katrai biļetei – par vienu biļeti maksājot 10.00 EUR.

Vairāk informācijas mājaslapā www.lelluteatris.lv

Lielais Detektīvs svin dzimšanas dienu!

"Lielais Detektīvs" svin dzimšanas dienu!

Žurnāla "Lielais Detektīvs" pirmais numurs iznāca novembrī, pirms diviem gadiem. Svinam! 


UCIPUCI - žurnāls mazajiem lasītājiem 3+

Ucipuci pūcīte katru mēnesi ir gatava spēlēties un mācīties kopā ar tevi! Žurnāls, kurā atradīsiet interesantas un izzinošas spēles, uzdevumus. 

Ucipuci vienmēr līdzi nāk uzlīmju komplektiņš! Lai radoša darbošanās!

Abonē “UCIPUCI” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 30 eiro!


"Lielais Detektīvs" - zinātkāriem un aizrautīgiem bērniem!

"Lielais Detektīvs" ir žurnāls aizrautīgiem bērniem vecumā no 5-10 gadiem. Tādiem, kuriem patīk izzināt noslēpumus, sekot norādēm, pētīt, šifrēt, minēt mīklas, risināt āķīgus uzdevumus un radoši darboties. Visa ģimene kopā var iejusties izmeklētāju lomās - interesanti būs gan mazajiem ķipariem, gan arī tētim un mammai: risināmās Lietas ir dažādās grūtības pakāpēs. "Lielajam detektīvam" tiek pievienoti arī dažādi detektīvu rīki: uzlīmes, šifri, lupas.

Žurnāls iznāk KATRU mēnesi!

Abonē “Lielo Detektīvu” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 19 eiro!


IEPRIECINI SAVA UZŅE'MUMA DARBINIEKU BĒRNUS!

Gribētos svētkos iepriecināt sava uzņēmuma darbinieku bērnus, bet daudzi vecāki iebilst pret kārtējo saldumu dāvināšanu. Kā būtu ar bērnu žurnāla abonementu 2023. gadam?

No 25 Latvijā nopērkamiem bērnu žurnāliem latviešu valodā tikai trešā daļa tiek veidoti Latvijā un piedāvā oriģinālu saturu, stāstot par Latvijas dabu, notikumiem un cilvēkiem. Mūsu žurnālus veido tādas personības kā rakstniece Zane Zusta un kultūras žurnāliste Anda Spriņģe. Žurnāli ir saturīgi, bet vienlaikus izklaidējoši un interaktīvi. Saikne ar savu valodu un kultūru veidojas bērnībā. Jūs varat uzdāvināt bērniem iespēju to stiprināt visa gada garumā.

Pēc iepriekšējā gada pieredzes, kad vairāki uzņēmumi īsi pirms Ziemassvētkiem mūs uzrunāja ar jautājumu, kā varētu abonēt savu darbinieku bērniem mūsu žurnālus, šogad esam laikus sagatavojuši piedāvājumu.  Tas ir tiešām vienkārši:

  • Apskatiet piedāvājumu un izvēlieties žurnālus
  •  Atsūtiet bērnu vārdus un žurnālu piegādes adreses
  • Apmaksājiet pasūtījumu līdz 30. novembrim
  • Saņemiet skaistas abonentu kartītes, ko varēsiet noformēt kā dāvanu katram bērnam

*Izdarot izvēli līdz 15. novembrim visiem abonementiem -15% atlaide.

Piedalies "Instagram" konkursā!

Mūsu instagram kontā @iddea.zurnali šobrīd norisinās lielisks konkurss - četri laimīgie tiks pie kāda no "Iddea" žurnālu abonementiem pēc savas izvēles 2023. gada pirmajam pusgadam! Laimē "Avenes", "Avenītes" "Lielā Detektīva" vai "UCIPUCI" abonementu! 

Konkursa noteikumus meklē pie konkursa ieraksta @iddea.zurnali kontā vai "Facebook" lapā "Iddea bērnu žurnāli". Lai izdodas!

Nākamo gadu pavadi kopā ar "Avenīti"!

Radoši uzdevumi, testi, noderīgi padomi, interesanti rakstiņi, spēles, attiecības ar draugiem, ģimeni, dažādas spēles, stila knifiņi - tas viss un vēl vairāk atrodams katrā “Avenītes” numurā! Tas ir žurnāls, kas paredzēts jaunākā skolas vecuma meitenēm: par visu, kas dzīvē svarīgs. Tāpat “Avenīte” būs lielisks palīgs arī lasītprasmes veicināšanai - gan izklaidējoši, gan izglītojoši.

“Avenīte” iznāk KATRU mēnesi!

Abonē žurnālu nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 29 eiro!

Abonē savu mīļāko žurnālu par super izdevīgu cenu!

Tikai oktobrī iespējams abonēt Iddea žurnālus par īpašām cenām - nenokavē! Vairāk informācijas sadaļā "pērc/abonē"! 

Oktobra "Avene" ir klāt!

Uzzini, no kā baidās dziedātājs Harijs Stails! 

Ko varam sagaidīt no oktobra? Dažādi forši pasākumi un notikumi!

Helovīna meikapa idejas spocīgiem svētkiem!

Kā izdzīvot skolā?

Dažādi testi, uzdevumi, interesanti raksti - tas viss un vēl vairāk jaunajā "Avenē"!

Iznācis populārās grāmatas "Lieliskā dzīve bez Zoom" turpinājums!

Jums patika jautrie stāstiņi par Miku un Elzu  Bērnu žūrijai nominētajā grāmatā “Lieliskā dzīve bez Zoom? Labas ziņas – iznācis grāmatas turpinājums "Kā iet pa skolu? Normāli"! Lasi un smejies par Mika piedzīvojumiem jau citā skolas gadā!"Iedvesmas Dienasgrāmata" un "Avene" iznāks vienos vākos!

Vai jau dzirdēji jaunumus? Kas notiek, kas divas lieliskas draudzenes apvieno labāko no katras? Sanāk viena ideālā draudzene! Abi  žurnāli no 2023. gada iznāks vienos vākos. Turpini sekot līdzi aktualitātēm!


Pirkumu grozs