Avenes "Laimīgā nometne" notiks jūlijā! Piesakies!

Šī būs jau 15. "Laimīgā nometne" sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9-17 gadus vecām meitenēm. Vairāk informācijas mājaslapā www.laimiganometne.lv!

Izrāde "Skeleta Juhana gaitas" 

Tēte un māmuks dzīvo laukos, meža mājās. Kādu dienu tēte mājās pārved skeletu, kurš ir devies pensijā. Skelets, kas nekad nav piederējis cilvēkam, bet bijis plastmasas mācību līdzeklis anatomijas stundām, ir noguris, nobružāts un pensionējies, tas nonāk aprūpē pie māmuka un tētes mājās, kur abi ir nodzīvojuši visu mūžu. Skelets iegūst vārdu Juhans un sāk piedalīties tētes un māmuka ikdienas dzīvē, ienesot tajā gan pārpratumus un jautrību, gan daudz sirsnības, un palīdz atrisināt tētes un māmuka savstarpējās attiecības.

Biļetes uz izrādi iegādājies te: 
Biļetes

Pinokio Latvijas Nacionālajā teātrī!

Vai zināji, ka Latvijas Nacionālajā teātrī iespējams noskatīties izrādi "Pinokio piedzīvojumi"? 

Klasiskais stāsts par galdnieku, kas no koka pagales izgrebj lelli, tāpat vien – iedvesmots un iztēlē redzēdams koka pagalē cilvēka kontūras. Puika atdzīvojas, tiek pie vārda Pinokio un dodas pasaulē, kur ierauga, cik dzīve ir raiba. Kamēr pasaulē būs cilvēki, kas malkas šķilā spēs saskatīt dzīvu radību, tikmēr pastāvēs arī teātris, kas darbojas ar tiem pašiem instrumentiem – iztēli, sirdi un mazliet matērijas.

👉Tuvākie izrādes datumi: 26. marts, 31. marts, 13.aprīlis, 22. aprīlis.

www.teatris.lv

Vairāki konkursi marta "Avenītē"!

Žurnāla "Avenīte" jaunākajā numurā atrodami vairāki lieliski konkursi, kuros iespējams laimēt foršas balviņas! Konkursa noteikumus meklē žurnālā un mūsu mājaslapā, sadaļā "KONKURSI". Reģistrēties konkursiem iespējams līdz 15. martam! Pasteidzies un nenokavē! 

Avenītes konkursi

Jaunums "Leļļu teātrī" - Divi mazi mežonēni!

Sems ar Jenu beidzot īsteno ilgi loloto sapni un uzsāk dzīvi mežā kā indiāņi. Tas ir milzīgs solis abu zēnu dzīvē, jo dzīve mežā nav no tām vieglākajām, mazie indiāņi kļūst par mežonēniem līdz viņiem pievienojas Gaja. Trijatā viņi sāk iepazīt meža pasaules burvību, dodoties medībās, vērojot dzīvniekus, putnus un citus meža iemītniekus, kuri slēpjas no cilvēkiem. Piedzīvojumi un pārbaudījumi satuvina trijotni atļaujot viņiem piepildīt savus sapņus un atklāt dabas skaisto varenību.

👉Izrāde "Divi mazi mežonēni" skatāma no 17. marta!
Biļetes

Sveiciens pavasara pirmajā mēnesī! Klāt arī jaunie numuri! ☀️

Ucipuci 


Avenīte


Lielais Detektīvs


Laimē Pipara recepšu grāmatu!

"Avenes" februāra/marta numurā atrodams tiešām lielisks konkurss ar iespēju laimēt jaunāko Pipara recepšu grāmatu! 🥳  Kas jādara, lai piedalītos? 

👉Pagatavo Bigmac šķīvi, nofotografējies kopā ar to un reģistrējies izlozei mūsu mājaslapā sadaļā "Konkursi". 

👉Bigmac šķīvja recepti atradīsi "Avenes" februāra/marta numura 45. lappusē!

Reģistrēties konkursam iespējams līdz 15. martam! 
Reģistrējies konkursam!

Radoši un interesanti!

Katrā "Ucipuci" numurā dažādi uzdevumi - gan aizraujoši un izklaidējoši, gan arī izglītojoši! Zīmējam, līmējam uzlīmītes, krāsojam, mācāmies rakstīt, skaitīt. 

Abonē "Ucipuci" savam bērniņam šeit: Abonē!       

Valentīna diena un mīlestības vēstulītes 💕

Vai zini, kas ir Morzes kods? Ja ne, tad jaunākajā "Avenītes" numurā ne tikai uzzināsi, kas tas ir, bet arī iemācīsies tā pierakstu! Kad būsi to apguvusi (ja tas tik ātri neizdosies, rakstā ir arī neliels špikerītis), tad varēsi izlasīt šīs vēstulītes. 

Pareizās atbildes atradīsi žurnāla beigās!

Piedalies konkursos līdz 15. februārim! 

Vēl tikai trīs dienas (izloze 16. februārī) iespējams piedalīties vairākos žurnālu konkursos! 🥳 

👉Konkursu noteikumus meklē žurnālos "Avene", "Avenīte", "Ucipuci" un "Lielais Detektīvs", un reģistrē savu pieteikumu mājaslapā:

Reģistrējies konkursiem!

❗️Abonentiem katru mēnesi ir sava īpašā izloze ar vērtīgām
balvām - teātru biļetēm un grāmatām! Viss, kas jāizdara, lai piedalītos abonementu izlozēs: jāabonē žurnāls līdz 15. februārim!

Konkurss noslēdzies!

Apsveicam uzvarētājas! Liels paldies visiem, kuri piedalījās. Uz tikšanos nākamajos konkursos! ✨

Latvijas Leļļu teātrī sākas pirmizrāžu maratons!

Latvijas Leļļu teātris līdz sezonas beigām skatītāju vērtējumam nodos 7 jaunas izrādes, no kurām pirmā publiku sasniegs jau 17. februārī! Pavasara pirmizrāžu maratonu teātris uzsāk ar iestudējumu “Vafeļu sirdis. Misija – tētis” pēc Marijas Parras stāsta motīviem, savukārt martā, aprīlī un maijā gaidāmas katrā pa divām pirmizrādēm. Repertuāra papildinājums paredzēts gan pirmsskolas un skolas vecuma, gan pieaugušo auditorijai.

👉Biļetes iegādājamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs. Vairāk informācijas teātra mājaslapā www.lelluteatris.lv.


Jaunā "Avene" ir klāt!

Ir iznācis "Avenes" februāra/marta numurs!

🔹Tajā atradīsi rakstu par aktuālā seriāla "Wednesday" galvenās lomas atveidotāju - aktrisi Džennu Ortegu.

🔹Mūziķis Chris Noah stāsta par saviem sapņiem, mērķiem un to, kā ir darboties mūzikas nozarē.

🔹TikTokere Undixone dalās ieteikumos un atminas smieklīgākos notikumus satura veidošanas karjerā.

🔹Uzzini, kāda skola tev ir vispiemērotākā!

Šos un citus interesantus rakstus atradīsi "Avenes" februāra numurā!

"Iddea" Instagram un Facebook konkurss "Avenītes" abonentiem!

Dodies uz "Iddea" sociālo tīklu kontiem, lai piedalītos konkursā un laimētu 2x3 ielūgumus uz filmu "Bella un Sebastjēns: jaunā paaudze". 

👉Kas jādara? Līdz 7. februārim jaabonē "Avenīte" un jāreģistrējas konkursam Facebook "Iddeazurnali" vai Instagram @iddea.zurnali

Lai veicas! ✨


"Ucipuci" februāris!

Klāt jauns mēnesis, klāt arī jaunais "Ucipuci" numurs! Domāsim, krāsosim un līmēsim kopā! 

👉"Ucipuci" iznāk KATRU mēnesi!

👉Ja vēl neesi paspējis abonēt sava bērniņa mīļāko žurnālu - to var izdarīt šeit:


Abonē te!



Februāris 2023!

Pavisam drīz būs klāt jaunie žurnālu numuri - "Avenīte", "Avene" un "Ucipuci"! Vai zināji, ka visus "Iddea" žurnālus vari abonēt jebkurā sev ērtā brīdī visu gadu? Nekas nav nokavēts!


Abonē žurnālus!

Katrā "Ucipuci" numurā interesanti uzdevumi! ✨

Neliels ieskats žurnāla janvāra numurā - skaitām, krāsojam, spēlējamies!


Pirmā "Avene" - februārī!

Vēlamies atgādināt, ka gada pirmā "Avene" iznāks februārī! ✨

👉Šogad žurnālu savā pastkastītē un veikalos atradīsi katru otro mēnesi! 


Abonē šeit!

Klāt janvāra "Lielais Detektīvs"! 

Vēro, domā, atrisini - jaunais numurs ir ieradies! Ja vēl neesi abonējis "Lielo Detektīvu" šim gadam, to joprojām ir iespējams izdarīt! 🎁


Abonē šeit!

"Ucipuci" janvāris ❄️

Klajā nācis jaunākais "Ucipuci" numurs! Šogad Ucipuci apņemas iepriecināt vēl vairāk - krāsosim, griezīsim, mācīsimies burtiņus un spēlēsimies ar pirkstiņellītēm! Būs patiešām radošs un interesants gads! 

Joprojām iespējams abonēt žurnālu šim gadam:


Abonē šeit!

Klāt 2023. gada pirmā "Avenīte"!

Jauns gads, jauns "Avenītes" numurs! Ja vēl neesi abonējis žurnālu šim gadam, tad neuztraucies - to joprojām var izdarīt!


Abonē šeit!

Abonē žurnālus 2023. gadam!

Gada pēdējie numuri, visticamāk, jau ir iepazīti un izzināti, taču pavisam drīz būs klāt janvāris, kas nesīs jaunus piedzīvojumus! Vai jau abonēji sava bērna mīļāko žurnālu 2023. gadam? Lieliska dāvana svētkos! 🎄

  

Avenes "Laimīgā nometne" 2023!

Jā - arī nākamgad notiks Avenes "Laimīgā nometne"! Tā būs jau 15. "Laimīgā nometne" sociāli emocionālo prasmju attīstīšanai 9-17 gadus vecām meitenēm.

Draudzība, daba, sevis izziņa, silta atmosfēra un veicinoši izaicinājumi. Tas viss, lai vairāk atklātu un paustu sevi, veidotu draudzīgas saites un radītu skaistas atmiņas. Nometnes mērķis ir veicināt sevis izpratni un tādējādi arī harmoniskāku mijiedarbību ar apkārtējiem cilvēkiem, kā arī iespējas atklāt un realizēt savu potenciālu. Nometnes vērtības ir atbildība un ilgtspēja, kas izpaužas mazos soļos - vērīgumā pret apkārtējo telpu, vidi, savām vajadzībām un robežām mijiedarbībā ar cilvēkiem.


Vairāk informācijas!

"Ucipuci" redaktore iegūst AKKA/LAA Autortiesību bezgalības balvu!

Lepojamies ar mūsu žurnāla "Ucipuci" redaktori Zani Zustu! Apsveicam ar balvas iegūšanu! ✨

Kļūsti par "Avenes" zvaigzni!

Iespēja kļūt par "Avenes" zvaigzni, eksperti vai līdzautori! Veidosim žurnālu kopā! 💕 Ar pirmajām lasītājām, kuras savus pieteikumus jau ir iesūtījušas, esam sazinājušies - šobrīd top raksti gada pirmajam žurnāla numuram. Jauks bonuss - tām meitenēm, kuras pieteiksies līdz 15. decembrim, būs iespēja tikt pie superīgām dāvaniņām! 

Spied šeit

Skaties teātri savā viesistabā!

Latvijas Leļļu teātra repertuārā no 1. decembra līdz pat janvāra beigām atgriežas vairākas digitālās izrādes, ko iespējams noskatīties Dīvānzālē – virtuālajā teātra telpā, kas pieejama no jebkuras viesistabas! Vai nav forši?

Dīvānzāles repertuārā iekļauti 4 iestudējumi – M. Stārastes “Ziemas pasaka”, H. K. Andersena “Sniega karaliene” , M. Stārastes “Ziemassvētku prieks” un pēc latviešu tautas pasakām veidotā izrāde “Vecmāmiņas pasakas”. Ģimenes biļete uz izrāžu digitālajām versijām iegādājama par 15.00 EUR, un pieejas kods pēc aktivizēšanas izmantojams 72h laikā neierobežotu reižu skaitu. Biļetes iegādājamas un skatāmas vietnē www.bilesuparadize.lv no 1. decembra – 31. janvārim.

Sveiciens decembrī! Klāt arī gada pēdējie numuri! 

Decembra "Avenīte", "Avene", "Lielais Detektīvs" un "Ucipuci" ir klāt! Iegādājies jaunos numurus, kā arī abonē žurnālus nākamajam gadam, lai 2023. gadu varam pavadīt kopā - aizraujoši, izzinoši un interesanti! 


Abonē te!


UCIPUCI meklē sapņus - 11. decembrī!

Izstiepies vai saraujies – ja Ucipuci ir pazaudējusi spēju sapņot, tad mazie skatītāji ar pūcītes draugu Krišu priekšgalā to tā vis neatstās! Nebijusi iespēja lieliem un maziem satikt iemīļotos Zanes Zustas grāmatas varoņus klātienē, lai kopā ar neparasto komandu dotos aizraujošā, interaktīvā un izzinošā ceļojumā izrādē "Ucipuci meklē sapņus”. Kā jau ierasts – lidojums, brīnīšanās, atklājumi, jauni izteicieni un mirdzošas acis bērniem garantētas.
Ceļojuma ilgums – 40 minūtes.


Biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma.  Biļete bērnam tiek iegādāta izrādes apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī. www.bilesuparadize.lv

Pasākuma informācija!



Ziemas kapsulā!

Lai nebūtu tā, ka ir ļoti daudz drēbju, bet vienmēr ir sajūta “man nav, ko vilkt”, mēģini izveidot ziemas kapsulas garderobi. Piemēram, iegādājies džemperus neitrālos, vienkrāsainos toņos ✨ Iztēlojies – bēšas krāsas džemperi tu varēsi vilkt kopā gan ar zilām, gan melnām džinsa biksēm. Tāpat arī ar savām jau esošajām dažādu krāsu auduma biksēm, mini svārkiem, garajiem svārkiem, pat vilkt pa virsu dažādām kleitām. Un tad reizi pa reizei savu garderobi vari papildināt ar kaut ko ne tik klasisku un vienkāršu. Galvenais, lai ir šī bāze!

👉Uzzini vairāk un iedvesmojies - jaunākajā “Iedvesmas Dienasgramatā” atradīsi vērtīgus stila padomus!

👉Nākamajā gadā “Iedvesmas Dienasgrāmata” un “Avene” iznāks vienos vākos! 
Spied šeit

Melnā piektdiena - lētāk un izdevīgāk!

Lieliskas melnās piektdienas atlaides visiem "Iddea" žurnāliem un grāmatām! 

  • Žurnālu abonementiem 10% atlaide!
  • Grāmatām līdz pat 40% atlaide!

Akcija spēkā no 25.11. pusnakts līdz pusnaktij!


Spied šeit





Ķer ciet - lielās Ziemassvētku atlaides!

Svētki tuvojas, sākam domāt par sirsnīgām un vērtīgām davaniņām! Šobrīd darbošanās grāmatiņām lieliska cena - tikai 6 eiro (iepriekš 10 eiro) !!! Ķer ciet, kamēr ir! 


Pērc te!

Konkurss "Iddea" un "Avenes" Instagramā! 

"Instagram" kontos @zurnalsavene un @iddea.zurnali šobrīd norisinās lielisks konkurss ar iespēju laimēt "Iddea" žurnālu abonementus nākamajam pusgadam, kā arī burvīgas papildus balviņas: puzles un grāmatu! Konkurss norisināsies līdz 1. decembrim, tāpēc pasteidzies un nepalaid to garām! 

Valsts svētku noskaņās

Sveiciens Latvijas valsts svētku nedēļā! Paskat, kā 18. novembri atzīmē “Avenītes” lasītājas - ar skaistu, košu, krāsainu salūtu, kas liecina par priecīgiem svētkiem. Lai mums visiem piepildīta un patriotiska nedēļas nogale kopā ar mīļajiem! Lai brīnišķīga mūsu Latvijas dzimšanas diena! 🇱🇻

UCIPUCI novembris! 

Gada pirmspēdējais "Ucipuci" numurs ir klāt! Lai arī nākamais gads kopā ar enerģisko rotaļu pūcīti ir izzinošs un interesants, abonē žurnālu 2023. gadam jau tagad!

Spied šeit



Jauna, lieliska cena darbošanās grāmatiņām

Pirmssvētku fantastiskās atlaides - grāmatiņam "Ucipuci raksta vēstules" un "Pazudušais gredzens" cena tikai 6 EUR un abas kopā - vēl lētāk! Ķer ciet, kamēr ir!

ŠEIT

Klāt jaunā "Avenīte" un foršas dāvaniņas!

Līdz Ziemassvētkiem vēl nedaudz jāpaciešas, taču novembra "Avenīte" gan nāk kā īsts svētku priekšvēstnesis: šoreiz ar veselām divām dāvaniņām: piespraudīti un fliterīšu komplektu mirdzošai svētku gaidīšanai!

Agrās abonēšanas atlaides - līdz 31. oktobrim 

Vēl tikai šomēnes abonē sava bērna mīļāko žurnālu nākamajam gadam ar atlaidi.

 
abonēt

Draudzēsimies Instagram un Facebook? 

Konkursi, jaunumi, informācija par visiem "Iddea" žurnāliem - šo visu un vēl vairāk atradīsi mūsu "Instagram" un "Facebook" lapās! Nāc un piesko - draudzēsimies arī sociālajos tīklos! 

  • Instagram - @iddea.zurnali
  • Facebook - Iddea bērnu žurnāli

Uz teātri kopā ar klasesbiedriem!

No 2022. gada oktobra Latvijas Leļļu teātris uzsācis jaunu programmu klasesbiedru grupām, kas ļauj populārākās skolēniem domātās izrādes apmeklēt par izdevīgāku cenu. Piesakot 10 klasesbiedru grupu, iegūstiet 30-40% atlaidi katrai biļetei – par vienu biļeti maksājot 10.00 EUR.

Vairāk informācijas mājaslapā www.lelluteatris.lv

Lielais Detektīvs svin dzimšanas dienu!

"Lielais Detektīvs" svin dzimšanas dienu!

Žurnāla "Lielais Detektīvs" pirmais numurs iznāca novembrī, pirms diviem gadiem. Svinam! 


UCIPUCI - žurnāls mazajiem lasītājiem 3+

Ucipuci pūcīte katru mēnesi ir gatava spēlēties un mācīties kopā ar tevi! Žurnāls, kurā atradīsiet interesantas un izzinošas spēles, uzdevumus. 

Ucipuci vienmēr līdzi nāk uzlīmju komplektiņš! Lai radoša darbošanās!

Abonē “UCIPUCI” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 30 eiro!


"Lielais Detektīvs" - zinātkāriem un aizrautīgiem bērniem!

"Lielais Detektīvs" ir žurnāls aizrautīgiem bērniem vecumā no 5-10 gadiem. Tādiem, kuriem patīk izzināt noslēpumus, sekot norādēm, pētīt, šifrēt, minēt mīklas, risināt āķīgus uzdevumus un radoši darboties. Visa ģimene kopā var iejusties izmeklētāju lomās - interesanti būs gan mazajiem ķipariem, gan arī tētim un mammai: risināmās Lietas ir dažādās grūtības pakāpēs. "Lielajam detektīvam" tiek pievienoti arī dažādi detektīvu rīki: uzlīmes, šifri, lupas.

Žurnāls iznāk KATRU mēnesi!

Abonē “Lielo Detektīvu” nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 19 eiro!


IEPRIECINI SAVA UZŅE'MUMA DARBINIEKU BĒRNUS!

Gribētos svētkos iepriecināt sava uzņēmuma darbinieku bērnus, bet daudzi vecāki iebilst pret kārtējo saldumu dāvināšanu. Kā būtu ar bērnu žurnāla abonementu 2023. gadam?

No 25 Latvijā nopērkamiem bērnu žurnāliem latviešu valodā tikai trešā daļa tiek veidoti Latvijā un piedāvā oriģinālu saturu, stāstot par Latvijas dabu, notikumiem un cilvēkiem. Mūsu žurnālus veido tādas personības kā rakstniece Zane Zusta un kultūras žurnāliste Anda Spriņģe. Žurnāli ir saturīgi, bet vienlaikus izklaidējoši un interaktīvi. Saikne ar savu valodu un kultūru veidojas bērnībā. Jūs varat uzdāvināt bērniem iespēju to stiprināt visa gada garumā.

Pēc iepriekšējā gada pieredzes, kad vairāki uzņēmumi īsi pirms Ziemassvētkiem mūs uzrunāja ar jautājumu, kā varētu abonēt savu darbinieku bērniem mūsu žurnālus, šogad esam laikus sagatavojuši piedāvājumu.  Tas ir tiešām vienkārši:

  • Apskatiet piedāvājumu un izvēlieties žurnālus
  •  Atsūtiet bērnu vārdus un žurnālu piegādes adreses
  • Apmaksājiet pasūtījumu līdz 30. novembrim
  • Saņemiet skaistas abonentu kartītes, ko varēsiet noformēt kā dāvanu katram bērnam

*Izdarot izvēli līdz 15. novembrim visiem abonementiem -15% atlaide.

Piedalies "Instagram" konkursā!

Mūsu instagram kontā @iddea.zurnali šobrīd norisinās lielisks konkurss - četri laimīgie tiks pie kāda no "Iddea" žurnālu abonementiem pēc savas izvēles 2023. gada pirmajam pusgadam! Laimē "Avenes", "Avenītes" "Lielā Detektīva" vai "UCIPUCI" abonementu! 

Konkursa noteikumus meklē pie konkursa ieraksta @iddea.zurnali kontā vai "Facebook" lapā "Iddea bērnu žurnāli". Lai izdodas!

Nākamo gadu pavadi kopā ar "Avenīti"!

Radoši uzdevumi, testi, noderīgi padomi, interesanti rakstiņi, spēles, attiecības ar draugiem, ģimeni, dažādas spēles, stila knifiņi - tas viss un vēl vairāk atrodams katrā “Avenītes” numurā! Tas ir žurnāls, kas paredzēts jaunākā skolas vecuma meitenēm: par visu, kas dzīvē svarīgs. Tāpat “Avenīte” būs lielisks palīgs arī lasītprasmes veicināšanai - gan izklaidējoši, gan izglītojoši.

“Avenīte” iznāk KATRU mēnesi!

Abonē žurnālu nākamajam gadam tagad ar agrās abonēšanas atlaidi - tikai 29 eiro!

Abonē savu mīļāko žurnālu par super izdevīgu cenu!

Tikai oktobrī iespējams abonēt Iddea žurnālus par īpašām cenām - nenokavē! Vairāk informācijas sadaļā "pērc/abonē"! 

Oktobra "Avene" ir klāt!

Uzzini, no kā baidās dziedātājs Harijs Stails! 

Ko varam sagaidīt no oktobra? Dažādi forši pasākumi un notikumi!

Helovīna meikapa idejas spocīgiem svētkiem!

Kā izdzīvot skolā?

Dažādi testi, uzdevumi, interesanti raksti - tas viss un vēl vairāk jaunajā "Avenē"!

Iznācis populārās grāmatas "Lieliskā dzīve bez Zoom" turpinājums!

Jums patika jautrie stāstiņi par Miku un Elzu  Bērnu žūrijai nominētajā grāmatā “Lieliskā dzīve bez Zoom? Labas ziņas – iznācis grāmatas turpinājums "Kā iet pa skolu? Normāli"! Lasi un smejies par Mika piedzīvojumiem jau citā skolas gadā!



"Iedvesmas Dienasgrāmata" un "Avene" iznāks vienos vākos!

Vai jau dzirdēji jaunumus? Kas notiek, kas divas lieliskas draudzenes apvieno labāko no katras? Sanāk viena ideālā draudzene! Abi  žurnāli no 2023. gada iznāks vienos vākos. Turpini sekot līdzi aktualitātēm!


Pirkumu grozs