MAIJA žurnālu konkursa rezultāti

LIELAIS DETEKTĪVS:  Robins Mickevičs 2 ielūgumi uz filmu "Suns un kaķis").

APRĪĻA žurnālu konkursu rezultāti

LIELAIS DETEKTĪVS:  Margarita Piļugina (Lielā detektīvu puzle un grāmatas "Ferdinands un Pū" un "Maģisko zvēru skola").

UCIPUCI: Annija Krūma (grāmatas "Eko bērni", "Skudriņa Kāpēcīte", "Pēnelopes zobu tracis" un "Mazliet drosmes") un Anete Ērgle (Ucipuci mīļmantiņa).

AVENĪTE: Karlīna Grietēna (ceļojuma spēļu komplekts un grāmatas "Katrīna un zirņi" un "Sveiki, te baktērija!").

Lūdzam izņemt balvas līdz 15. jūnijam. Tās varēsiet saņemt  ar OMNIVA pakalpojumu. Par balvas saņemšanu lūdzam sazināties pa tālruni 29212904 (Māra) darba dienās no 9.00 līdz 17.00. vai pa elektronisko pastu [email protected]. Biļetes uz izrādēm laimētājiem tiek nosūtītas elektroniskā formā uz konkursos norādīto e-pastu.  Laikus neizņemtās balvas tiek anulētas.

MARTA žurnālu konkursu rezultāti

AVENE: Regīna Linde (ielūgumi uz Latvijas leļļu teātra izrādi "Sibīrijas haiku").

AVENĪTE: Lāsma Puncule (grāmatas "Lilī un burvju kaķis Bubass" un "Kamils, kurš skatās ar rokām", kā arī puzle ar feju pasauli).

UCIPUCI: Elija Miezīte (grāmatas "Puksītis", "Diena, kuru es pārvērtu" un "Skudriņa Kāpēcīte", kā arī Ucipuci fana sporta maisiņš).

Lūdzam izņemt balvas līdz 15. maijam. Tās varēsiet saņemt  ar OMNIVA pakalpojumu. Par balvas saņemšanu lūdzam sazināties pa tālruni 29212904 (Māra) darba dienās no 9.00 līdz 17.00. vai pa elektronisko pastu [email protected]. Biļetes uz izrādēm laimētājiem tiek nosūtītas elektroniskā formā uz konkursos norādīto e-pastu.  Laikus neizņemtās balvas tiek anulētas.

FEBRUĀRA žurnālu konkursu rezultāti

AVENĪTE: Marta Oižanovska (grāmatas "Kā pieradināt ezi" un "Ferdinands un Pū. Ceļojums uz Austrāliju", kā arī noskrāpējamo zīmējumu grāmata "Vienradži")

UCIPUCI: Elīza Dīķe (grāmatas "Guļošais policists" un "Puksītis", Ucipuci fana sporta maisiņš).

LIELAIS DETEKTĪVS: Arturs Sirmonts (Puzle ar Harija Potera varoņiem, detektīva komiksu grāmata "Bruņinieki" un Lielā Detektīva fanu komplekts) un Emīls Grunde (2 ielūgumi uz Latvijas Leļļu teātra izrādi "Vecmāmiņas pasakas").

Lūdzam izņemt balvas līdz 15. aprīlim. Tās varēsiet saņemt  ar OMNIVA pakalpojumu.Par balvas saņemšanu lūdzam sazināties pa tālruni 29212904 (Māra) darba dienās no 9.00 līdz 17.00. vai pa elektronisko pastu [email protected]. Biļetes uz izrādēm laimētājiem tiek nosūtītas elektroniskā formā uz konkursos norādīto e-pastu.  Laikus neizņemtās balvas tiek anulētas.


JANVĀRA žurnālu konkuru rezultāti


AVENĪTE: Izabella Reiniece (2 grāmatas un puzle),  Frančeska Dēlerte (4 ielūgumi uz Latvijas Leļļu teātra izrādi "Divi mazi mežonēni").

UCIPUCI: Sandis Smilškalns (2 grāmatas, krūzīte un Ucipuci fana komplekts), 

Lūdzam izņemt balvas līdz 1. aprīlim. Tās varēsiet saņemt  ar OMNIVA pakalpojumu.Par balvas saņemšanu lūdzam sazināties pa tālruni 29212904 (Māra) darba dienās no 9.00 līdz 17.00. vai pa elektronisko pastu [email protected]. Biļetes uz izrādēm laimētājiem tiek nosūtītas elektroniskā formā uz konkursos norādīto e-pastu.  Laikus neizņemtās balvas tiek anulētas.

DECEMBRA žurnālu konkuru rezultāti

LIELAIS DETEKTĪVS: Anna Rakšte (Lielā noslēpumu puzle), Alberts Čoka (2 grāmatas un origami komplekts), Maruta Viļuma (2 ielūgumi uz Latvijas Leļļu teātra izrādi “Sibīrijas haiku”).

AVENĪTEElza Rijniece (balvu komplekts),  Sofija Santa, Mētra Ērenpreisa, Agnese Šteinblūma, Emīlija Brenča  (ielūgumi uz Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Sudraba slidas" 7. janvārī).

UCIPUCIIeva Kalniņa, e-pasts tabita.skudra@...(2 grāmatas un dzīvnieku puzlīte), Odrija Abizāre (4 ielūgumi uz Latvijas Leļļu teātra izrādi “Kas notiek Dižmežā” 21. janvārī + Ucipuci grāmatu komplekts). 

Kā saņemt balvu? Lūdzam izņemt balvas līdz 1. aprīlim. Tās varēsiet saņemt  ar OMNIVA pakalpojumu.Par balvas saņemšanu lūdzam sazināties pa tālruni 29212904 (Māra) darba dienās no 9.00 līdz 17.00. vai pa elektronisko pastu [email protected]Biļetes uz izrādēm laimētājiem tiek nosūtītas elektroniskā formā uz konkursos norādīto e-pastu.  Laikus neizņemtās balvas tiek anulētas.

NOVEMBRA žurnālu konkursu rezultāti

AVENĪTE :  Melānija Abramčika (balvu komplekts), Elizabete Boiko (biļetes uz izrādi "Lidojošo cūku nams").


AVENEEvelīna Davidāne (trīs grāmatu komplekts), Aija Medne, (Essence kosmētika).

UCIPUCI  Vilis Sarbantovičs (grāmatu komplkets un galda spēle), Nika Ozoliņa (biļetes uz Leļļu teātri)..

Balvas lūdzam izņemt līdz 15. februārim. Tās varēsiet saņemt  ar OMNIVA pakalpojumu.Par balvas saņemšanu lūdzam sazināties pa tālruni 29212904 (Māra) darba dienās no 9.00 līdz 17.00. vai pa elektronisko pastu [email protected]Biļetes uz izrādēm laimētājiem tiek nosūtītas elektroniskā formā uz konkursos norādīto e-pastu.  Laikus neizņemtās balvas tiek anulētas.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.