NOVEMBRA žurnālu konkursu rezultāti

AVENĪTE :   Kārtainā mode: Dārta Sirmā (spēle Ligretto). Salūts: Sabīne Narodovska (Nebulous Stars origami laternu virtene).  Melnbaltie uzdevumi: Afrodīte Bernāne (grāmata “Kas ir Ziemassvētki?”), Emma Lietaviete (grāmata “Maģisko zvēru skola. Kaut kas traks!”). Abonentu izloze: 2 biļetes uz Latvijas Leļļu teātra izrādi “Kiosks” 24. novembrī laimējusi Rasa Vītola, toties pa 4 ielūgumiem uz filmu “Ziemassvētki džungļos” saņem Gabriela Gredzena, Vita Erba, Linda Turkova, Juris Trofimenko, Sabīne Šteina (lūdzu pārbaudiet savus epastus!:)).


AVENE :  Mans ideālais sportiņšIlva Brička un Elīza Pričina (dekoratīvās kosmētikas komplekts). Kļūsti par “Avenes” zvaigzni!": Tīna Cukmane (origami komplekts Nostalgia), Zane Frinde (grāmata “Brīnumsieviete”) un Laila Anna Horna (grāmata “Sirds plaukstā”). Abonentu loterijaAgnese Bērziņa, Austra Strazdiņa, Karina Kondracka, Jānis Tiltiņš un Jūlija Mālere (4 ielūgumi uz filmu “Ziemassvētki džungļos”).

LIELAIS DETEKTĪVS: Atrodi kļūdu!: Emīlija Erkena (grāmata “Vilkaču noslēpums”), Anika Mateus (grāmata “Skolas pica”), Artis Vītols (“Lielā tumsas grāmata”) un Bille Siliņa (galda spēle Specific).  Abonentu loterijaGrieta Zommere (2 biļetes uz Latvijas Leļļu teātra izrādi “Arturs un Apaļā galda bruņinieki” 26. novembrī), Gita Bērziņa, Gints Ērmanis, Igors Goroščaks, Renārs Babuks un Lukas Rumka (4 ielūgumi uz filmu “Ziemassvētki džungļos”).
    

UCIPUCI : Abonentu loterija:  Ilva Bruge (2 biļetes uz Latvijas Leļļu teātra izrādi “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta” 27. novembrī), Uga Zommers, Aiga Vorevica, Liene Zunde, Enija Andersone un Elīna Reihmane (4 ielūgumi uz filmu “Ziemassvētki džungļos”). Frīdas aitiņas: Rinalds Narodovskis (dzejoļu grāmata “Visvisādas vēlēšanās”), Ance Rone (atmiņas spēle ar dzīvnieku attēliem) un Lauma Urtāne (Ievas Samauskas grāmatiņa “Amariļļa brīnumzeme”).

IEDVESMAS DIENASGRĀMATA rudens/2022 :  Stila sprādziens : Zelma Rancāne, Emīlija Abiļeva un Eija Mročko (košo nagu laku komplekts). Lielais TOP 3Ērika Komārova (grāmata “Stendapa karaliene” + dāvanu karte no veikala H&M 20 eiro vērtībā un fanes pudele), Estere Vītiņa-Vībiņa (grāmata “Mana kolosālā dzīve” + dāvanu karte no veikala H&M 20 eiro vērtībā un fanes maisiņš) un Lea Mikersone (grāmata “Brīnamkale” + dāvanu karte no veikala H&M 20 eiro vērtībā un fanes pusdienu kārbiņa).

Balvas lūdzam izņemt līdz 15. janvārim.  Tās var saņemt klātienē Rīgā vai ar OMNIVA pakalpojumu (tikai ārpus Rīgas). Par balvas saņemšanu lūdzam sazināties pa tālruni 29173079 (Ilona) darba dienās no 9.00 līdz 17.00.


Pirkumu grozs