SEPTEMBRA žurnālu konkursu rezultāti

AVENĪTE :   Kas ir manī?: Nellija Strazdiņa (grāmata "Žagata entropijas valstībā"), un Naomi Blate (grāmata "sveiki, te baktērija!"). Pēcpusdienas stils: Beatrise Irbena (grāmata "Mākoņsala" un aksesuāru komplekts). Gulivera atgriešanās: Grēta Karlauska (4 biļetes uz filmu "Gulivera atgriešanās"). Noslēpumainais mākslinieks: Karolīna Gorožniece (2 biļetes uz Latvijas Leļļu teātra izrādi "Naksitrallīši"). Bagātā raža: Rūta Laube (spēle School Stories) un Beatrise Maklere (uzlīmes+dienasgrāmata+rokassprādze+maciņš). Abonentu izloze: Elīza Stīrija (4 biļetes uz teātra izrādi "Arturs un apaļā galda bruņinieki").


UCIPUCI Zane Vincēviča-Gaile (grāmata “Mans! Pūķa dārgumi”), Māris Suķis (grāmata “Skudriņa Kāpēcīte”), Sabīne Petra (4 ielūgumi uz Latvijas Leļļu teātra izrādi “Lidojošais cūku nams”) un Rūdolfs Bērziņš (Djeco uzlīmju komplekts ar 160 zirgu uzlīmēm).

AVENE :  Estere Fogele ( 4 ielūgumi uz Latvijas Leļļu teātra izrādi  “Nīna un Lekorbizjē”).

Balvas lūdzam izņemt līdz 15. novembrim.  Tās var saņemt klātienē Rīgā vai ar Omnivas pakalpojumu (tikai ārpus Rīgas). Par balvas saņemšanu lūdzam sazināties pa tālruni 29173079 (Ilona) darba dienās no 9.00 līdz 17.00.

Pirkumu grozs